Audi Cup: Zwycięstwo Realu Madryt, osiem goli w meczu z Fenerbahce

Andreas Nicolaides
31.07.2019 20:28
Real - Fenerbahce

Real Madryt pokonał Fenerbahce 5:3 w meczu o 3. miejsce turnieju towarzyskiego Audi Cup. Bohaterem spotkania był Karim Benzema, który ustrzelił hat-trika.

W pierwszej połowie kibice zobaczyli cztery bramki. Strzelanie w 6. minucie rozpoczął Garry Rodrigues. Chwilę później do wyrównania doprowadził Benzema, a w 27. minucie zdobył gola na 2:1. Remis do przerwy uratował Nabil Dirar.

Audi Cup: Real Madryt lepszy w meczu o 3. miejsce

Po zmianie stron hat-trika skompletował Benzema, ale na jego gola odpowiedział Ozan Tufan. Real nie zamierzał jednak wypuścić zwycięstwa z rąk. Kolejne bramki dołożyli Nacho i Mariano Diaz.

Środowe zwycięstwo było pierwszym dla Królewskich podczas tegorocznego okresu przygotowawczego. Wcześniej ekipa Zinedine'a Zidane'a przegrała z Bayernem Monachium, Atletico i Tottenhamem, a także zremisowała z Arsenalem.