Griezmann wymusił wejście Fernando Torresa? Piękny gest Francuza

Krzysztof Sobczak
17.05.2018 17:26
Antoine Griezmann wymusił wejście Fernando Torresa
fot. PAP/EPA

Antoine Griezmann został bohaterem finału Ligi Europy, w którym jego Atletico Madryt pokonało Olympique Marsylia 3:0. Francuz nie tylko błyszczał na murawie, ale także wykazał się koleżeńską postawą w stosunku do legendy klubu, Fernando Torresa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Griezmann dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W pierwszej połowie wykorzystał niefrasobliwość linii defensywnej Marsylii, a na początku drugiej ładną podcinką podwyższył na 2:0. Trzeciego gola dorzucił kapitan Gabi.

Zobacz także

Hiszpańskie i francuskie media informują, że po strzeleniu ostatniej bramki Francuz nie podbiegł do wiwatujących kolegów, lecz do trenera Mono Burgosa [Diego Simeone oglądał ten mecz z trybun - przyp. red.]. "Ściągnij mnie i wprowadź Torresa" - miał powiedzieć as Atletico. Chwilę później Griezmann rzeczywiście opuścił murawę, a pojawił się na niej Fernando Torres.

Fernando Torres z pierwszym trofeum w barwach Atletico

Torres jest wychowankiem i legendą Atletico Madryt, ale do wczoraj nie miał ani jednego trofeum wywalczonego ze swoim macierzystym klubem. Podczas dekoracji kapitan Gabi zaprosił do pierwszego szeregu swojego kolegę i wraz z nim wzniósł puchar.

- Jestem dumny z tego zespołu i z fanów. Dziękuję z głębi serca. Nie mogę być bardziej szczęśliwy - napisał "El Nino" w mediach społecznościowych.

Fernando Torres po tym sezonie opuści Atletico Madryt i najprawdopodobniej przeniesie się do MLS. Antoine Griezmann również może odejść ze stolicy Hiszpanii - coraz głośniej mówi się o jego transferze do Barcelony.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/BeinSports/KS