Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Griezmann wymusił wejście Fernando Torresa? Piękny gest Francuza

17.05.2018 17:26
sport

Antoine Griezmann został bohaterem finału Ligi Europy, w którym jego Atletico Madryt pokonało Olympique Marsylia 3:0. Francuz nie tylko błyszczał na murawie, ale także wykazał się koleżeńską postawą w stosunku do legendy klubu, Fernando Torresa.

Antoine Griezmann wymusił wejście Fernando Torresa fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Griezmann dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W pierwszej połowie wykorzystał niefrasobliwość linii defensywnej Marsylii, a na początku drugiej ładną podcinką podwyższył na 2:0. Trzeciego gola dorzucił kapitan Gabi.

Hiszpańskie i francuskie media informują, że po strzeleniu ostatniej bramki Francuz nie podbiegł do wiwatujących kolegów, lecz do trenera Mono Burgosa [Diego Simeone oglądał ten mecz z trybun - przyp. red.]. "Ściągnij mnie i wprowadź Torresa" - miał powiedzieć as Atletico. Chwilę później Griezmann rzeczywiście opuścił murawę, a pojawił się na niej Fernando Torres.

Fernando Torres z pierwszym trofeum w barwach Atletico

Torres jest wychowankiem i legendą Atletico Madryt, ale do wczoraj nie miał ani jednego trofeum wywalczonego ze swoim macierzystym klubem. Podczas dekoracji kapitan Gabi zaprosił do pierwszego szeregu swojego kolegę i wraz z nim wzniósł puchar.

- Jestem dumny z tego zespołu i z fanów. Dziękuję z głębi serca. Nie mogę być bardziej szczęśliwy - napisał "El Nino" w mediach społecznościowych.

Fernando Torres po tym sezonie opuści Atletico Madryt i najprawdopodobniej przeniesie się do MLS. Antoine Griezmann również może odejść ze stolicy Hiszpanii - coraz głośniej mówi się o jego transferze do Barcelony.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/BeinSports/KS

Oceń