Totalna klęska Realu Madryt. Atletico upokorzyło Królewskich

27.07.2019 10:31
Real Madryt - Atletico Madryt

Atletico Madryt pokonało Real w International Champions Cup 7:3 (5:0). Oprócz tego w meczu sędzia pokazał aż dwie czerwone kartki.

To były szalone Derby Madrytu. Po pierwszej połowie Atletico rozniosło Real i prowadziło 5:0. Większość bramek została zdobyta przez Diego Costę, który popisał się klasyczny hat-trickiem. Poza nim gole zdobyli Joao Felix i Correa.

Po zmianie stron Królewscy odpowiedzieli trafieniem Nacho. Jednak w 65. minucie Dani Carvajal ostro zaatakował jednego z rywali. Do piłkarza od razu ruszył Diego Costa, a zawodnicy skoczyli sobie do gardeł. Na boisku atmosfera podgrzała się do absolutnego maksimum, a arbiter pokazał czerwoną kartkę zarówno Carvajalowi, jak i Coscie.

Po całym incydencie hiszpańskie drużyny zagwarantowały kibicom festiwal kolejnych goli. Dla zespołu Diego Simeone do siatki trafił Vitolo, a dla Królewskich Karim Benzema i Sanchez.

Real Madryt - Atletico Madryt 3:7 (0:5)

Bramki: Nacho (59), Karim Benzema (85), Sanchez (89) - Diego Costa (1, 28, 45-k., 51), Joao Felix (8), Adriano Correa (19), Vitolo (70)