Cudowny gol Fernando Torresa. Bramka sezonu? [WIDEO]

13.02.2017 10:11

Fernando Torres popisał się kapitalnym golem w niedzielnym meczu Atletico Madryt z Celtą Vigo (3:2) w ramach 22. kolejki hiszpańskiej La Liga. To trafienie bez wątpienia znajdzie się w gronie najładniejszych całego sezonu 2016/2017.

Fernando Torres fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Ten mecz zapowiadany był jako hit tej serii spotkań w Hiszpanii. Kibice, którzy zdecydowali się go obejrzeć, z pewnością nie żałują. Końcówka meczu przyniosła ogromne emocje, choć i tak najwięcej mówi się o golu Torresa.

Hiszpan w 11. minucie popisał się kapitalnym strzałem z przewrotki. W ten sposób odpowiedział na trafienie Gustavo Cabrala:

W 30. minucie Hiszpan zmarnował rzut karny. Wynik 1:1 utrzymywał się przez długi czas. Dopiero w 78. minucie na 2:1 dla Celty trafił John Guidetti. Gdy wydawało się, że niespodzianka stanie się faktem i ekipa z Vigo wywiezie ze stolicy Hiszpanii komplet punktów, kapitalnym strzałem z woleja popisał się Yannick Ferreira-Carrasco. Dwie minuty później na 3:2 trafił Antoine Griezmann.