Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Atak serca Ikera Casillasa. Jest pierwszy komentarz Hiszpana [ZDJĘCIE]

01.05.2019 21:56
sport

Iker Casillas przekazał dobre wieści po ataku serca, którego doznał podczas środowego treningu FC Porto. Hiszpan opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala i podziękował kibicom za wsparcie.

Iker Casillas fot. Twitter/Iker Casillas

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Wszystko pod kontrolą. Było dużo strachu, ale siły wciąż są nienaruszone. Wielkie dzięki za wszystkie wiadomości i czułość!" napisał Casillas w mediach społęcznościowych i podzielił się z fanami zdjęciem ze szpitalnego łózka.

Atak serca Ikera Casillasa

37-letni Iker Casillas uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Natychmiast został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację. "Iker Casillas doznał ostrego zawału mięśnia sercowego podczas porannego treningu w środę. Trening został natychmiast przerwany, aby pomóc bramkarzowi, który jest aktualnie w szpitalu CUF w Porto. Casillas czuje się lepiej, jego stan jest stabilny, a problem kardiologiczny został rozwiązany" - napisano później w oficjalnym komunikacie FC Porto.

Do końca sezonu w lidze portugalskiej pozostały trzy kolejki i już wiadomo, że Porto będzie musiało sobie radzić przez Casillasa. To spory problem, bo ta drużyna wciąż walczy o mistrzostwo kraju - aktualnie jest druga, dwa punkty za Benficą.

RadioZET.pl/KS

Oceń
Tagi