Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wpadka hiszpańskiej gazety. Do głowy Hazarda dokleili ciało innego piłkarza Królewskich

09.07.2019 20:18
sport

Wtorkowy numer gazety „As” opublikował na pierwszej stronie zdjęcie piłkarzy Realu Madryt. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziennik dopuścił się manipulacji w swojej grafice.

Eden Hazard i Karim Benzema zamienili się fot. Twitter

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wtorkowe wydanie dziennika „As” pokazało na pierwszej stronie fotografię zawodników Realu Madryt z badań lekarskich. Na samym środku znalazł się najnowszy piłkarz Królewskich, Eden Hazard. Jednak internauci wychwycili, że gazeta dopuściła się manipulacji, tworząc grafikę.

Chodzi o samego Hazarda. Komentujący zwrócili uwagę na budowę ciała, które ich zdaniem należało do Karima Benzemy. Ponadto internauci podkreślili, że ułożenie przewodów do wykonania badania jest identyczne z fotografii, na której jest francuski napastnik. Mimo to graficy postanowili jeszcze dokleić tatuaż na prawej ręce belgijskiego piłkarza.

Zdaniem obserwatorów w ten sposób Real Madryt chciał ukryć aktualną dyspozycję Edena Hazarda, który w trakcie przerwy między sezonami miał przytyć parę kilogramów. Królewscy zapłacili za Belga blisko 100 mln euro.

RadioZET.pl/sport.pl/MW

Oceń