Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Artur Boruc opublikował wiadomość od hejtera: "Przez Ciebie jestem biedakiem"

01.02.2019 11:36
sport

Artur Boruc rozegrał bardzo dobre zawody, a jego Bournemouth rozgromiło niespodziewanie Chelsea Londyn 4:0. Po spotkaniu polski bramkarz otrzymał wiadomość od niezadowolonego kibica, którą postanowił upublicznić.

Artur Boruc pokazał wiadomość od hejtera fot. GLYN KIRK/AFP/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Artur Boruc chyba na dobre wrócił do bramki angielskiego klubu. Dla niego było to dopiero drugie spotkanie w wyjściowym składzie "Wisienek", ale kilkoma znakomitymi interwencjami pokazał, że miesiące spędzone na ławce nie pozbawiły go umiejętności. Media szczególnie chwalą go za obronę uderzenia Mateo Kovacicia.

Boruc publikuje wiadomość od hejtera

Dobra dyspozycja Boruca nie wszystkim się jednak podoba. Po spotkaniu z Chelsea Londyn 38-latek [20 lutego będzie świętował 39. urodziny - przyp. red.] otrzymał wiadomość pełną przekleństw i obelg. Za co? Niezadowolony kibic postawił na zwycięstwo CFC, a porażka londyńczyków pozbawiła go wygrania 15 tys. euro.

"Ty sku***u. Zniszczyłeś moje marzenia swoimi dzisiejszymi obronami. Nienawidzę cię, teraz jestem biedakiem, pie*** się. Mogłem wygrać 15 tys. euro, pie***y idioto" - napisał hejter. Wiadomość wyraźnie rozbawiła Boruca.

Po 24 kolejkach Bournemouth zajmuje 10. miejsce w tabeli Premier League. Chelsea jest 5., ale ma tyle samo punktów co 4. Arsenal.

RadioZET.pl/Onet/KS

Oceń