ICC: Arsenal lepszy od Chelsea, znakomita interwencja Bułki [WIDEO]

02.08.2018 09:24

Arsenal Londyn pokonał lokalnego rywala Chelsea w meczu towarzyskim rozegranym w ramach International Champions Cup. W drugiej połowie na murawie pojawił się polski bramkarz Marcin Bułka, który w 84. minucie popisał się kapitalną interwencją.

Marcin Bułka broni strzał Iwobiego fot. Twitter/screen

W pierwszym składzie Chelsea wystąpił Willy Caballero, ale w 78. minucie zastąpił go Bułka. Chwilę później Polak uchronił swoją drużynę od utraty gola w świetnym stylu broniąc uderzenie z bliska Iwobiego. Niestety nie zdołał zapobiec serii rzutów karnych...

W regulaminowym czasie gry było 1:1. Chelsea prowadziła od 5. minuty po trafieniu Ruedigera. Arsenal wyrównał w ostatniej akcji meczu za sprawą Lacazette'a. W konkursie jedenastek lepsi okazali się "Kanonierzy" - w 10. serii Petr Cech obronił uderzenie Loftusa-Cheeka, a decydującego gola zdobył Iwobi.