Arsenal - Chelsea: transmisja - gdzie obejrzeć online i w TV na żywo?

Weronika Domoradzka
01.08.2018 15:17
Arsenal - Chelsea: transmisja - gdzie obejrzeć online i w TV na żywo?

Gdzie oglądać mecz Arsenal - Chelsea online i w telewizji na żywo? Transmisja za darmo w otwartym kanale czy płatna? Sprawdzamy szczegółowy terminarz transmisji oraz inne informacje dla kibiców.

Arsenal - Chelsea - gdzie oglądać? Transmisja ONLINE i w TV za darmo czy płatna? Sprawdzamy wszystkie informacje o transmisji meczu Arsenal - Chelsea: stream online i w TV, transmisja na żywo, data, godzina meczu i inne.

Arsenal - Chelsea - gdzie oglądać transmisję online i w TV?

Transmisja meczu Arsenal - Chelsea będzie dostępna za darmo za pośrednictwem Telewizji Polskiej. Spotkanie będzie można obejrzeć za darmo na stronie internetowej SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej.

Wszystkie pozostałe mecze w turnieju również będzie można śledzić za darmo w TV i online. Transmisje ICC 2018 z meczów będą dostępne w telewizji na kanałach TVP1, TVP Sport oraz online na stronie internetowej i w aplikacji. Szczegółowy terminarz jest dostępny na stronie sport.tvp.pl.

» Real - Juventus: transmisja - gdzie obejrzeć online i w TV na żywo?

Transmisja Arsenal - Chelsea - kiedy oglądać na żywo i o której godzinie?

Środowe spotkanie w Dublinie będzie meczem numer 196 pomiędzy Arsenalem i Chelsea. Mecz rozpocznie się w środę, 1 sierpnia o godzinie 21.00. Dokładnie o tej samej porze rozpocznie się transmisja spotkania. 

» International Champions Cup 2018: TERMINARZ. Kiedy mecze? [TRANSMISJA]

International Champions Cup 2018 odbywa się w dniach 21 lipca - 11 sierpnia. W turnieju bierze udział 18 najlepszych europejskich drużyn z 6 krajów. Łącznie zobaczymy 27 spotkań, które rozegrają się w 19 miastach na trzech kontynetach - Ameryka Północna, Azja i Europa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

RadioZET.pl/KP