Zamknij

Były reprezentant Polski broni Brzęczka. Kibice bezlitośni

08.09.2020 16:28
Arkadiusz Onyszko broni Jerzego Brzęczka
fot. PAP/EPA

Arkadiusz Onyszko stanął w obronie Jerzego Brzęczka po wygranym meczu reprezentacji Polski z Bośnią i Hercegowiną 2:1. Były kadrowicz w krótkim czasie znalazł się na celowniku kibiców, którzy

Reprezentacja Polski ma za sobą dwa mecze w nowej edycji Ligi Narodów. W pierwszym starciu biało-czerwoni ulegli Holandii 0:1, a w kolejnym pokonali Bośnię i Hercegowinę 2:1. Jednak styl, w jakim grali podopieczni Jerzego Brzęczka, pozostawiał wiele do życzenia, a ich gra spotkała się ze sporym niezadowoleniem ze strony kibiców.

Mimo poniedziałkowego zwycięstwa Polaków, fani nie stronili od złośliwych uwag w kierunku selekcjonera. W związku z tym Aleksander Onyszko postanowił stanąć w obronie trenera kadry narodowej, zamieszczając wymowny wpis. Były bramkarz szybko został zaatakowany przez internautów.

Aleksander Onyszko broni Jerzego Brzęczka

Liga Narodów: Liga A - TABELA grupy reprezentacji Polski

- A teraz do wszystkich znawców futbolu, ekspertów! Proszę oznaczyć Pana trenera Brzeczka i napisać dużymi literami PRZEPRASZAM – czytamy na Twitterze.

Pod wpisem kibice zaczęli krytykować byłego reprezentanta Polski.

"Chyba żartujesz", "ale odleciałeś, że szok (...)"  - brzmiały kolejne komentarze.

Czy Arkadiusz Onyszko miał rację, że po zwycięstwie osiągniętym w takim stylu, Brzęczkowi należą się przeprosiny? Możecie zagłosować w naszej sondzie.

RadioZET.pl/