Zamknij

Arkadiusz Milik wraca do treningów! "Bardzo, bardzo się cieszę"

Krzysztof Sobczak
12.01.2017 14:37
Arkadiusz Milik
fot. Facebook/Arek Milik

Arkadiusz Milik dostał zgodę od lekarzy na wznowienie treningów! Polak może znaleźć się w kadrze meczowej na niedzielne spotkanie z Pescarą, ale jego występ jest jeszcze wątpliwy.

Zagłosuj

Czy Arkadiusz Milik powinien zagrać z Pescarą?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W czwartek Milik stawił się w klinice w Rzymie, w której w październiku przeszedł operację więzadła krzyżowego. Po godzinnych testach na siłowni i na boisku doktor Pier Paolo Mariani wydał zgodę na powrót zawodnika do zajęć z pełnym obciążeniem.

Zobacz także

- Same dobre wieści dzisiaj. Mam pozwolenie od lekarza i wracam do treningów z drużyną! Bardzo, bardzo się cieszę - napisał napastnik Napoli na Facebooku. - Ciężkiej pracy ciąg dalszy, bo już nie mogę się doczekać, kiedy wejdę na boisko - dodał.

Za wsparcie w trudnych chwilach podziękował kibicom: - Ten trudny czas minął strasznie szybko, a wszystko to także Wasza zasługa, bo mocno podtrzymywaliście mnie na duchu. Dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na stadionie!! - wyznał.

Wcześniej dobre wieści przekazało Napoli.

Kontuzja w meczu el. MŚ 2018

Arkadiusz Milik kontuzji nabawił się w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią. Po starciu z Jannikiem Vestergaardem Polak niefortunnie postawił stopę i upadł na murawę.

Początkowo wydawało się, że uraz nie jet groźny. Napastnik Napoli dokończył pierwszą połowę, ale na drugą już nie wyszedł. Zastąpił go Karol Linetty.

RadioZET.pl/KS