Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Arkadiusz Milik wraca do treningów! "Bardzo, bardzo się cieszę"

12.01.2017 14:37
sport

Arkadiusz Milik dostał zgodę od lekarzy na wznowienie treningów! Polak może znaleźć się w kadrze meczowej na niedzielne spotkanie z Pescarą, ale jego występ jest jeszcze wątpliwy.

Arkadiusz Milik fot. Facebook/Arek Milik
Zagłosuj

Czy Arkadiusz Milik powinien zagrać z Pescarą?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W czwartek Milik stawił się w klinice w Rzymie, w której w październiku przeszedł operację więzadła krzyżowego. Po godzinnych testach na siłowni i na boisku doktor Pier Paolo Mariani wydał zgodę na powrót zawodnika do zajęć z pełnym obciążeniem.

- Same dobre wieści dzisiaj. Mam pozwolenie od lekarza i wracam do treningów z drużyną! Bardzo, bardzo się cieszę - napisał napastnik Napoli na Facebooku. - Ciężkiej pracy ciąg dalszy, bo już nie mogę się doczekać, kiedy wejdę na boisko - dodał.

Za wsparcie w trudnych chwilach podziękował kibicom: - Ten trudny czas minął strasznie szybko, a wszystko to także Wasza zasługa, bo mocno podtrzymywaliście mnie na duchu. Dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na stadionie!! - wyznał.

Wcześniej dobre wieści przekazało Napoli.

Kontuzja w meczu el. MŚ 2018

Arkadiusz Milik kontuzji nabawił się w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią. Po starciu z Jannikiem Vestergaardem Polak niefortunnie postawił stopę i upadł na murawę.

Początkowo wydawało się, że uraz nie jet groźny. Napastnik Napoli dokończył pierwszą połowę, ale na drugą już nie wyszedł. Zastąpił go Karol Linetty.

RadioZET.pl/KS

Oceń