Wejście smoka Milika! Szalona końcówka w meczu Napoli [WIDEO]

08.04.2018 17:20
Arkadiusz Milik

Napoli przegrywało na własnym stadionie do 89. minuty z Chievo po bramce Mariusza Stępińskiego. Świetnym golem popisał się Arkadiusz Milik, który doprowadził do wyrównania i asystował przy golu, który zapewnił jego zespołowi trzy punkty.

W 89. minucie Milik otrzymał fantastyczne dośrodkowanie i uderzeniem głową zdobył bramkę. Gol Polaka dał nadzieję Napoli na zdobycie trzech punktów. W doliczonym czasie gry Amadou Diawara otrzymał idealne podanie od Milika i z kilku metrów kopnął futbolówkę prawą nogą, pokonując bramkarza gości.

Ostatecznie Napoli wygrało z Chievo Werona 2:1. Bardzo dobrze zaprezentował się Mariusz Stępiński, który oprócz strzelenia gola nie bał się walczyć z silniejszymi obrońcami drużyny gospodarzy.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

Cristiano Ronaldo znów to zrobił! Portugalczyk zdobył kolejnego gola z przewrotki! [WIDEO]

Obietnica Roberta Lewandowskiego: Po kontrakcie w Realu Madryt przejdzie właśnie tam