Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek: "Powiedziała tak" [ZDJĘCIA]

Krzysztof Sobczak
24.06.2019 10:10
Arkadiusz Milik oświadczył sie Jessice Ziółek
fot. Italy Photo Press/REPORTER

Arkadiusz Milik podczas wakacji w Grecji oświadczył się swojej partnerce Jessice Ziółek. Para podzieliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych. - Powiedziała "tak" - napisał reprezentant Polski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wygląda na to, że w szeregach reprezentacji Polski wkrótce odbędzie się kolejny ślub. Po Macieju Rybusie, Krzysztofie Piątku i Piotrze Zieliński, którzy w ostatnim czasie zmienili stan cywilny, przyjdzie czas na Arkadiusza Milika.

Zaręczyny Milika i Ziółek

Piłkarz Napoli podczas wakacji w Grecji oświadczył się Jessice Ziółek. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia - z kolacji na pomoście, na którym zawodnik klęczy przed swoją wybranką, oraz pierścionka zaręczynowego.

"Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła. AREK, love you" - napisała Ziółek na Instagramie. Piłkarz ograniczył się do lapidarnego wyznania: "Powiedziała tak".

Pod wpisami obojga pojawiły się liczne gratulacje, m.in. od Grzegorza Krychowiaka, Thiago Cionka, Marcina Gortata, Marcina Wasilewskiego, Pawła Olkowskiego, Rafała Gikiewicza, Marty Glik, Anny Lewandowskiej, kolegi z występów w Ajaxie Amsterdam Lasse Schoene, a nawet spikera na stadionie Napoli Daniele Decibela Belliniego. 

RadioZET.pl/KS