Świetni Milik i Zieliński. Trzy gole Polaków w meczu Napoli [WIDEO]

24.02.2019 21:02

Arkadiusz Milik zdobył dwie bramki, a Piotr Zieliński - jedną w wygranym wyjazdowym meczu wicelidera włoskiej ekstraklasy Napoli z Parmą 4:0 w 25. kolejce Serie A.

Arkadiusz Milik fot. PAP/EPA

Napoli zagrało na wyjeździe z Parmą. Wynik spotkania w 19. minucie otworzył Piotr Zieliński. Po wymianie podań z Elseidem Hysajem, pomocnik reprezentacji Polski zdecydował się na precyzyjny strzał po ziemi, zaskakując Luigiego Sepe.

Napoli - Parma: Arkadiusz Milik trafia z rzutu wolnego

Po niespełna 20 minutach na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Milik. W 36. minucie napastnik popisał się znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego podwyższając tym samym rezultat spotkania na 2:0.

W 73. minucie napastnik wykorzystał nieudolne podanie jednego z obrońców Parmy do tyłu i, mając przed sobą innego rywala, popisał się precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego obok słupka.

Ostatecznie Napoli pokonało Parmę na wyjeździe 4:0. Wynik meczu ustalił Adam Ounas, który pod koniec spotkania zastąpił Milika.