Zamknij

Media: Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek nie są razem. Rozstali się po 9 latach

20.01.2021 09:56
Media: Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek nie są razem. Rozstanie po 10 latach
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek nie są już razem – poinformował Pudelek. Piłkarz Napoli był z modelką od 9 lat. Jak donosi portal, Ziółek była ostatnio widziana bez pierścionka zaręczynowego, a na Facebooku zmieniła status na „wolny”.

 

  • Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek rozstali się – zdradził w poniedziałek portal Pudelek
  • Piłkarz Napoli był z Ziółek od 9 lat. Poznali się, gdy Jessica miała 16 lat
  • W czerwcu 2019 roku Milik oświadczył się Ziółek

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek rozstali się. Piłkarz Napoli był z modelką od 9 lat.  Para zaczęła się spotykać w 2011 roku, gdy Polak grał jeszcze w Górniku Zabrze.  Ziółek zdradziła, że Milik zobaczył ją w galerii handlowej i szybko poprosił o numer telefonu.

- Miałam 16 lat. Szukałyśmy z mamą prezentu dla szwagra w dziale męskim. Mama w pewnym momencie zauważyła, że pewien chłopak cały czas mi się przygląda. Po czym tajemniczy mężczyzna podszedł i poprosił o mój numer telefonu. Z zasady nie podaję swojego numeru nieznajomym, powiedziałam przekornie, że może mnie odnaleźć na Facebooku. To był test (śmiech). Po dwóch godzinach dostałam zaproszenie do znajomych – powiedziała Jessica Ziółek w wywiadzie dla Vivy.

Arkadiusz Milik był z Jessicą Ziółek także w trakcie swojego wyjazdu do Bayernu Leverkusen, Augsburga, Ajaxu Amsterdam i Napoli.

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek rozstali się. "Zmieniła status na wolny"

Jak informują media, Milik i Ziółek w ostatnich dniach rozstali się. Według Pudelka internauci zauważyli, że Milik i Ziółek nie spędzali razem Sylwestra, a na Instagramie 25-latki przestały pojawiać się ich wspólne zdjęcia. Na najnowszych fotografiach modelka nie nosiła też pierścionka zaręczynowego, który otrzymała w czerwcu. Jessica Ziółek zmieniła sobie status na Facebooku na "wolny".

Arkadiusz Milik w najbliższym czasie może zmienić Neapol na Marsylię. Napastnikiem jest zainteresowany Olympique, czego dowodem są m.in. wypowiedzi trenera klubu Andre Villas-Boasa. Nie wiadomo jeszcze, czy na transfer zgodzi się Napoli, które nie dopuściło Milika do gry w Serie A oraz Lidze Mistrzów i oczekuje, że piłkarz podpisze nowy kontrakt lub odejdzie za wysoką opłatą. Umowa naszego reprezentanta z włoskim klubem wygasa w czerwcu tego roku.

RadioZET.pl/Pudelek/VIVA