Arka - Jagiellonia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć inaugurację ekstraklasy?

Krzysztof Sobczak
19.07.2019 15:45
Arka - Jagiellonia
fot. Piotr Matusewicz/East News

Mecz Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok na żywo w tv i online. Spotkanie w Gdyni zainauguruje sezon 2019/2020 w PKO Ekstraklasie. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Arka - Jagiellonia.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Miniony sezon był rozczarowujący dla obu ekip. Arkowcy bardzo długo musieli bronić się przed spadkiem, a Jagiellonia, ówczesny wicemistrz Polski, jeszcze przed startem rundy finałowej praktycznie straciła szanse na tytuł. Wiosną mówiło się o zwolnieniu z funkcji trenera białostoczan Ireneusza Mamrota, ale ostatecznie prezes Cezary Kulesza nie zdecydował się na tak drastyczny krok.

Zobacz także

Latem "Jaga" straciła Arvydasa Novikovasa i Mariana Kelemena, stawiając na transfery innych graczy spoza Polski. Do drużyny dołączyli m.in. hiszpański skrzydłowy Juan Camara, chorwacki bramkarz Krsevan Santini, serbski napastnik Ognjen Mudrinski, czeski skrzydłowy Tomas Prikryl i ukraiński pomocnik Oleg Horin.

Znacznie poważniejsze straty poniosła Arka. Z drużyny odeszło siedmiu zawodników, w tym tak ważni jak Michał Janota, Luka Zarandia i Marko Vejinović. Gdynianie pozyskali czterech zawodników - dwóch skrzydłowych: 23-letniego Hiszpana Santi Samanesa oraz niespełna 21-letniego Kamila Antonika, a także 27-letniego defensywnego pomocnika Azera Busuladzicia z Bośni i Hercegowiny oraz 26-letniego ofensywnego zawodnika drugiej linii Gruzina Dawita Szirtładze. Największe problemy są jednak w defensywie, bo Damian Zbozień i Adam Marciniak praktycznie nie mają zmienników.

Arka - Jagiellonia: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Mecz Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok w 1. kolejce PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19 lipca o godz. 18. Transmisja TV w Canal+ Sport oraz online na stronie canalplussport.pl.

RadioZET.pl/KS