Zamknij

Arka - Chrobry: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz barażowy?

26.05.2022 20:40
Arka Gdynia
fot. PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER/East News

Arka Gdynia - Chrobry Głogów: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz barażowy? W jednej z par półfinałowych Arka zmierzy się z Chrobrym w walce o awans do PKO BP Ekstraklasy. Sprawdź, na jakim kanale oglądać spotkanie Arka - Chrobry.

Sezon Fortuna 1. Ligi dobiegł końca, a co za tym idzie poznaliśmy dwa z trzech zespołów, które awansowały bezpośrednio do PKO BP Ekstraklasy - Miedź Legnica i Widzew Łódź. Trzecią drużynę wyłonią baraże, do których dostały się ekipy z miejsc 3-6 (Arka Gdynia, Korona Kielce, Odra Opole i Chrobry Głogów).

Cztery kluby zostały podzielone na dwie pary półfinałowe, które powalczą o finał. Jedną z potyczek będzie mecz Arki Gdynia z Chrobrym Głogów. Zespół prowadzony przez Ryszarda Tarasiewicza do ostatniego spotkania na zapleczu ekstraklasy walczył o bezpośredni awans, jednak okazał się gorszy o jeden punkt od Widzewa.

Arka Gdynia - Chrobry Głogów: Gdzie oglądać mecz barażowy?

"Arkowcy" nie mają dobrych wspomnień z meczów przeciwko podopiecznym Ivana Djurdjevicia. W dwóch starciach w sezonie Fortuna 1. Ligi dwa razy lepsi okazywali się piłkarze z Głogowa, którzy dodatkowo dwukrotnie zachowywali czyste konto. 

- Przychodzi moment, że uczeń - piłkarze niczego nie potrzebują, a profesor - sztab musi się odsunąć, żeby dać im pracować. Zdali ten egzamin. To był pokaz siły Chrobrego. Klub powoli awansował z trzeciej do pierwszej ligi. Z tej stabilności i spokojnych ruchów znajdujemy się tam, gdzie teraz. Z Arką wygraliśmy już dwa razy, dlaczego nie wygrać trzeci? - mówił Djurdjević na konferencji prasowej przed meczem z Arką. 

Arka Gdynia - Chrobry Głogów: Transmisja TV i online

Zwycięzca z tego meczu zmierzy się w finale z wygranym drugiej pary Korona Kielce - Odra Opole. 

Spotkanie Arka Gdynia - Chrobry Głogów na żywo zaplanowane jest na czwartek 26 maja o godzinie 20:45. Baraż będzie można oglądać na Polsacie Sport i online na platformie Polsat Box Go.

RadioZET.pl