Argentyna - Chile: Czerwona kartka dla Messiego! Przepychanki na boisku [WIDEO]

06.07.2019 21:52
Lionel Messi ukarany czerwoną kartką

Lionel Messi i Gary Medel zostali ukarani czerwonymi kartkami w meczu Argentyna - Chile, którego stawką jest brązowy medal Copa America 2019. Pomiędzy kapitanami obu drużyn doszło do prowokacji i przepychanki.

Do zdarzenia doszło w 37. minucie. Walczący o piłkę Messi odepchnął Medela, który natychmiast ruszył do przeciwnika. Panowie starli się klatkami piersiowymi, poodpychali i wymienili "uprzejmościami". Arbiter wręczył obu krewkim piłkarzom po czerwonej kartce.

Copa America 2019: Mecz o 3. miejsce Argentyna - Chile

Po pierwszej połowie Argentyna prowadziła w meczu o 3. miejsce z Chile 2:0. Na listę strzelców wpisali się Sergio Aguero i Paulo Dybala, a Messi zdążył jeszcze zanotować asystę przy pierwszym z goli. Ostatecznie "Albicelestes" wygrali 2:1 i sięgnęli po brązowe krążki.