Zamknij

Anna Lewandowska zdradziła, w jakim klubie Robert chciałby zakończyć karierę

Maciej Walasek
25.11.2017 14:29
Anna Lewandowska
fot. Malgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

Anna Lewandowska ujawniła, że jej mąż nie planuje zakończyć swojej piłkarskiej kariery w Polsce.  Żona 29-latka przyznała, że kapitan reprezentacji Polski widziałby siebie w Los Angeles.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Podczas wywiadu z Businees Insider Polska, była zawodniczka karate podzieliła się marzeniami, jakie chce zrealizować wraz z napastnikiem Bayernu Monachium.

Zobacz także

- Myślę, że trochę czasu spędzimy też w Stanach Zjednoczonych – mówiła. - Marzy nam się Los Angeles. Chcielibyśmy tam rozwijać swoje marki. Mamy taką nadzieję, że Robert zakończy swoją karierę właśnie w klubie w Los Angeles. Możemy już mówić swobodnie, że mamy takie marzenie.

Zagłosuj

Czy USA to dobry kierunek dla Roberta Lewandowskiego?

Liczba głosów:

W klubie Los Angeles Galaxy grały takie gwiazdy jak David Beckham czy Ashley Cole. Ponadto wielu piłkarzy swoje ostatnie spotkania rozgrywało właśnie w zespołach ze Stanów Zjednoczonych. Anna Lewandowska chce za oceanem zbudować markę „Lewandowscy”.

- Jesteśmy świadomi jej mocy i tego, że możemy wykorzystać ją nie tylko do celów biznesowych, ale też do dobrych rzeczy, m.in. edukacji i działalności charytatywnej. Czas na markę "Lewandowscy"

Sportsmenka zaznaczyła, że głównie to Robert podejmuje decyzje biznesowe, lecz ona sama wypowiada się na temat nieruchomości. Małżeństwo nie ukrywa, że inwestuje w wiele rzeczy i ma kilku doradców, z których korzystają dopiero, gdy sami zapoznają się z danym przedsięwzięciem.

RadioZET.pl/SportoweFakty/mw