Zamknij

Anna Lewandowska ujawniła kulisy Złotej Piłki. Nie mogła powstrzymać wzruszenia

03.12.2021 11:23
Anna i Robert Lewandowscy
fot. annalewandowskahpba/Instagram screen

Anna Lewandowska odsłoniła kulisy gali Złotej Piłki, na której towarzyszyła swojemu mężowi. Trenerka personalna podzieliła się z fanami wzruszającymi scenami w trakcie wydarzenia.

Anna Lewandowska wspierała swojego męża podczas gali Złotej Piłki. Niestety, Robert Lewandowski musiał zadowolić się drugim miejscem, a trofeum powędrowało do Lionela Messiego. Niemniej jednak napastnik Bayernu Monachium został wyróżniony, odbierając nagrodę dla najlepszego napastnika roku. Przy okazji wręczający statuetkę Didier Drogba nie uniknął drobnej wpadki.

Po uroczystej ceremonii Lewandowska podzieliła się z fanami na Instagramie wieloma zdjęciami z wydarzenia. Na swoim InstaStories umieściła także kilka wybranych momentów z gali Złotej Piłki, a jeden z nich był szczególny.

Lewandowska ujawniła wzruszający moment na gali Złotej Piłki

Żona reprezentanta Polski ujawniła wzruszające kulisy. Okazało się, że całą uroczystość mogły śledzić chore dzieci, dla których przygotowano specjalną transmisję.

- To był jeden z bardziej wzruszających momentów na gali w Paryżu. Na małych ekranach wyświetlone były chore osoby, dzieci, będące w tym czasie w szpitalu - napisała Lewandowska.

1
fot. annalewandowskahpba/Instagram screen

O ile Robert Lewandowski nie otrzymał Złotej Piłki, Polak wciąż ma szanse przyznania nagrody za poprzedni rok. Redaktor naczelny "France Football" podkreślił, że sprawa przyznania trofeum pozostaje otwarta.

RadioZET.pl