Mama Lewandowskiego: Ania bardzo chce mieć drugie dziecko!

Andreas Nicolaides
04.02.2018 11:43
Mama Lewandowskiego: Ania bardzo chce mieć drugie dziecko!
fot. Instagram

Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego, odebrała w jego imieniu nagrodę tygodnika "Piłka Nożna" dla najlepszego polskiego 2017 roku. Przy okazji zdradziła, że jej syn i Ania bardzo poważnie myślą o drugim dziecku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zapytana o to, kiedy znów będziemy mogli obejrzeć kapitana biało-czerwonych z piłką pod koszulką, odpowiedziała: - Jest ze mną Marysia Stachurska, mama Ani, i ona chyba najlepiej będzie wiedziała. W każdym razie Ania bardzo chce mieć drugie dziecko. Klara jest podobna do Roberta i do mojego męża, więc rodzina Ani mówi: "Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny". Wszystko przed nami.

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski oznajmił światu, że jego żona jest w ciąży w grudniu 2016 roku w meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Mała Klara na świat przyszła w maju 2017 roku.

Lewandowscy bardzo chętnie chwalą się wspólnymi zdjęciami w sieci. Jak wynika ze słów mamy kapitana reprezentacji Polski, rodzina wkrótce może się powiększyć. Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne cieszynki Lewandowskiego.

Robert i Ania Lewandowscy z córką:

RadioZET.pl/Onet.pl/AN