Mecz Anglia - Hiszpania: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać?

Weronika Domoradzka
07.09.2018 15:25
Mecz Anglia - Hiszpania: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać?

Mecz Anglia - Hiszpania w Lidze Narodów 2018 odbędzie się w sobotę, 8 września. Wieczorny pojedynek z pewnością będzie jednym z najciekawszych w pierwszej kolejce. Sprawdzamy informacje o transmisji Anglia - Hiszpania w TV oraz streamie w internecie.

Mecz Anglia - Hiszpania 2018, Liga Narodów: na żywo. Kiedy transmisja? Gdzie oglądać? O której godzinie? Sprawdzamy informacje na temat transmisji Anglia - Hiszpania w TV oraz streamie online.

Anglia - Hiszpania 2018: transmisja w TV. O której oglądać mecz Ligi Narodów?

Mecz Anglia - Hiszpania w Lidze Narodów UEFA 2018 odbędzie się w sobotę, 8 września. Wieczorny pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji i będzie jednym z najciekawszych starć w pierwszej kolejce. Przypominamy, że reprezentacja Anglii na mundialu zajęła czwarte miejsce. Z kolei drużyna z Hiszpanii niespodziewanie odpadła w 1/8 finału z gospodarzami turnieju, czyli Rosją. Po raz ostatni drużyny te rozegrały mecz towarzyski 15 listopada 2016 roku.

Transmisja meczu Anglia - Hiszpania dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Mecz Anglia - Hiszpania na żywo będzie można oglądać od godziny 20:35. 

Mecz Anglia - Hiszpania: online, stream w internecie 

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które sobotni pojedynek wolą obejrzeć w internecie. Przewidziana jest transmisja meczu Anglia - Hiszpania online. Starcie dostępne będzie na stronie: ipla.tv.

Liga Narodów UEFA 2018 rozpoczęła się w czwartek, 6 września, a zakończy we wtorek, 20 listopada. W turnieju wezmą udział męskie reprezentacje seniorskie wszystkich 55 europejskich federacji krajowych, zrzeszonych w UEFA. Anglia i Hiszpania znalazła się w dywizji A, w grupie 4 z Chorwacją.

To również może cię zainteresować: