Anglia - Chorwacja: TRANSMISJA online i w TV. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Weronika Domoradzka
11.07.2018 12:32
Anglia - Chorwacja: TRANSMISJA online i w TV. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Mecz Anglia - Chorwacja na żywo: transmisja online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać drugie i zarazem ostatnie starcie w półfinale mundialu 2018? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wiele osób, które chcą śledzić dzisiejszą rywalizację. Przedstawiamy informacje o streamie meczu Anglia - Chorwacja online oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz Anglia - Chorwacja w półfinale mundialu 2018 odbędzie się w środę, 11 lipca na Stadionie Łużniki w Moskwie. Początek rywalizacji o godzinie 20:00. Gdzie oglądać? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji Anglia - Chorwacja na żywo.

» Mundial 2018: mecze dzisiaj - kto gra 11 lipca? [TERMINARZ, GODZINY] «

Anglia - Chorwacja: TRANSMISJA na żywo w TV. Na jakim kanale oglądać?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć drugi i zarazem ostatni pojedynek w półfinale mundialu 2018. Transmisja meczu Anglia - Chorwacja w TV odbędzie się na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Początek o godzinie 19:50. Z kolei studio przedmeczowe w TVP 1 rozpocznie się 5 minut wcześniej - o 19:45, a w TVP Sport wystartuje już o 18:30. Mecz Anglia - Chorwacja na żywo komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Andrzej Juskowiak. Z kolei studio poprowadzi Rafał Patyra, a jego gośćmi będą Marek Jóźwiak, Robert Podoliński, Adam Matysek, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz, Rafał Ulatowski i Włodzimierz Lubański.

Dzisiejszy mecz Anglia - Chorwacja na mundialu 2018 z pewnością wzbudzi wiele emocji. W końcu będzie to drugie i zarazem ostatnie starcie w półfinale MŚ. Wynik pojedynku zadecyduje o tym, która z drużyn w finale zagra o 1. miejsce, a która o 3. Przypominamy, że dotychczas każda z drużyn na mundialu rozegrała po pięć meczów. Anglia ma na swoim koncie wygraną z Tunezją (2:1) oraz z Panamą (6:1). Zespół w trzeciej kolejce przegrał jednak z Belgią (0:1). Z kolei w 1/8 finału Anglia zwyciężyła w rzutach karnych z Kolumbią (4:3), a w ćwierćfinałach pokonała Szwecję (2:0). Chorwacja natomiast wygrała wszystkie pięć pojedynków - z Nigerią (2:0), z Argentyną (3:0), z Islandią (2:1), a w rzutach karnych z Danią (3:2) oraz z Rosją (4:3). 

Mecz Anglia - Chorwacja online. Gdzie transmisja na żywo? [STREAM]

Dzisiejszy pojedynek na mundialu 2018 będzie można obejrzeć także drogą online. Mecz Anglia - Chorwacja na żywo dostępny będzie bezpłatnie na stronie: sport.tvp.pl.

Wiemy już, że w finale mundialu, który odbędzie się w sobotę i niedzielę (14-15 lipca), zagrają: Francja (mecz o 1. miejsce) oraz Belgia (mecz o 3. miejsce). Wynik dzisiejszego meczu zadecyduje o tym, która z drużyn zmierzy się razem z Francją o tytuł mistrza świata, a która powalczy z Belgią o miejsce na podium.

RadioZET.pl/JW