Nie tylko Smokowski opuszcza telewizję. Odchodzi też inny lubiany komentator

Krzysztof Sobczak
30.08.2017 17:43
Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny
fot. Facebook/Andrzej Twarowsk i Rafał Nahorny

Nie tylko Tomasz Smokowski postanowił opuścić Canal+. Ze stacji odchodzi również współprowadzący program Liga+ Extra, Andrzej Twarowski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O odejściu dziennikarzy poinformowała Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji i PR nc+ , którą cytuje portal wirtualnemedia.pl.

Zobacz także

- Rzeczywiście, odchodzi nam cały team tego programu. Jesteśmy wdzięczni obu panom za ostatnie lata i za to wszystko, co zrobili. Życzymy im powodzenia i samych sukcesów. Niezmiennie szanujemy i pozostajemy w dobrych relacjach - przekazała.

Tomasz Smokowski odszedł ze stacji po 22 latach. Andrzej Twarowski pracował w C+ rok krócej. Jego fani nie usłyszą już więcej w telewizji słynnego: "siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy". Każdym takim zwrotem komentator rozpoczynał mecze Premier League.

Canal+ zapewnia, że program "Liga+ Extra" pozostanie na antenie, ale nie wiadomo jeszcze, kto go poprowadzi.

Nierozerwalny duet

Duet Smokowski i Twardowski ku uciesze fanów nie rozstaje się. Jak informują media, obaj panowie mają w planach otworzenie kanału na YouTube oraz stworzenie programu podobnego w formule do Ligi+ Extra. Na razie dziennikarze nie potwierdzili tych doniesień

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/KS