Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Amerykańska policja chce pobrać materiał DNA od Cristiano Ronaldo

10.01.2019 21:13
xxx sport

Policja w Las Vegas bardzo poważnie podchodzi do oskarżeń o gwałt Cristiano Ronaldo przez Kathryn Mayorgę. Śledczy wystąpili do włoskiego sądu z nakazem pobrania materiału DNA od Portugalczyka.

Cristiano Ronaldo fot. MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O tych działaniach informuje "Wall Street Journal", który powołuje się na "urzędnika doskonale orientującego się w sprawie". Amerykańscy funkcjonariusze chcą porównać materiał genetyczny Ronaldo ze śladami pobranymi dekadę temu z sukienki Mayorgi.

Ronaldo gwałcicielem?

Jesienią minionego roku Kathryn Mayorga złożyła pozew w sądzie w Nevadzie przeciwko Cristiano Ronaldo. Kobieta oskarżyła Portugalczyka o gwałt, do którego miało dojść podczas jednej z imprez w 2009 roku. Hostessa wróciła do sprawy po 10 latach zachęcona akcją #metoo, pomimo faktu, że - jak donosił "Der Spiegel" - CR7 zapłacił jej 375 tysięcy za milczenie.

Tymczasem Mayorga zyskała niespodziewaną sojuszniczkę. Była kochanka Ronaldo Jasmine Lennard poinformowała o posiadaniu wiadomości oraz nagrań, które mogą skompromitować i pogrążyć gwiazdora Juventusu. - To psychopata - napisała na Twitterze.

Cristiano Ronaldo nie przyznaje się do winy i ze spokojem oczekuje pierwszej rozprawy. Tę zaplanowano na 21 stycznia.

RadioZET.pl/TMZ/KS

Oceń