Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Amerykańska policja chce pobrać materiał DNA od Cristiano Ronaldo

10.01.2019 21:13
sport

Policja w Las Vegas bardzo poważnie podchodzi do oskarżeń o gwałt Cristiano Ronaldo przez Kathryn Mayorgę. Śledczy wystąpili do włoskiego sądu z nakazem pobrania materiału DNA od Portugalczyka.

Cristiano Ronaldo fot. MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O tych działaniach informuje "Wall Street Journal", który powołuje się na "urzędnika doskonale orientującego się w sprawie". Amerykańscy funkcjonariusze chcą porównać materiał genetyczny Ronaldo ze śladami pobranymi dekadę temu z sukienki Mayorgi.

Ronaldo gwałcicielem?

Jesienią minionego roku Kathryn Mayorga złożyła pozew w sądzie w Nevadzie przeciwko Cristiano Ronaldo. Kobieta oskarżyła Portugalczyka o gwałt, do którego miało dojść podczas jednej z imprez w 2009 roku. Hostessa wróciła do sprawy po 10 latach zachęcona akcją #metoo, pomimo faktu, że - jak donosił "Der Spiegel" - CR7 zapłacił jej 375 tysięcy za milczenie.

Tymczasem Mayorga zyskała niespodziewaną sojuszniczkę. Była kochanka Ronaldo Jasmine Lennard poinformowała o posiadaniu wiadomości oraz nagrań, które mogą skompromitować i pogrążyć gwiazdora Juventusu. - To psychopata - napisała na Twitterze.

Cristiano Ronaldo nie przyznaje się do winy i ze spokojem oczekuje pierwszej rozprawy. Tę zaplanowano na 21 stycznia.

RadioZET.pl/TMZ/KS

Oceń