Zamknij

Prijović o odejściu z Legii: Nienawidzi się tych, którzy byli kochani

Andreas Nicolaides
18.01.2017 15:42
Aleksandar Prijović
fot. PAP/EPA

Aleksandar Prijović tej zimy opuścił Legię Warszawa na rzecz greckiego PAOK-u Saloniki. Styl, w jakim pożegnał się z ekipą mistrzów Polski, wzbudził ogromne poruszenie wśród polskich kibiców. Sam napastnik w tej kwestii nie ma sobie jednak nic do zarzucenia.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Jeśli kibice Legii pomstują na mnie i moje odejście, to znaczy, że bardzo dobrze wykonałem pracę w tym klubie. Bardziej nienawidzi się tych, którzy byli kochani, niż tych, którzy byli obojętni - przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

O co chodzi kibicom? Prijović jeszcze jakiś czas temu myślami był w Chinach. Mimo że jego transfer nie był przesądzony, ten przekonywał w mediach, że jego misja w Legii dobiegła końca. Ostatecznie z przenosin do Chin nic nie wyszło. Sam zawodnik wybrał ofertę klubu z Grecji.

- PAOK przekonał mnie całym pakietem. Ekonomia też miała znaczenie, to oczywiste, ale nie tylko. Chodzi o ambitne cele sportowe, o bazę, która jest świetna, nie ustępuje klubom angielskim, o miasto, fajny klimat, bliskość do Serbii - tłumaczył.

W barwach Legii Warszawa Prijović sięgnął po mistrzostwo i puchar kraju. Z zespołem wywalczył też awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

 RadioZET.pl/Super Express/AN