Zamknij

Adam Nawałka zwolniony z Lecha Poznań!

Maciej Walasek
31.03.2019 13:12
Adam Nawałka
fot. PAP

Adam Nawałka został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny Lecha Poznań. Klub oficjalnie poinformował o tym na Twitterze.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Adam Nawałka zwolniony z Lecha Poznań. Kolejorz w niedzielę opublikował sensacyjny komunikat, w którym poinformował, że były selekcjoner reprezentacji Polski został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny. Jego obowiązki do końca sezonu przejmie Dariusz Żuraw.

- Darzymy trenera Adama Nawałkę ogromnym szacunkiem, dlatego ta decyzja była dla nas niełatwa. Zarówno szkoleniowiec, jak i my doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nie tylko wyniki, ale i postawa drużyny była daleka od naszych oczekiwań. Dziękujemy trenerowi za wielkie zaangażowanie i pracę jaką wykonał w klubie przez te kilka miesięcy. Życzymy mu również powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej - powiedział prezes Lecha Karol Klimczak.

Adam Nawałka zwolniony z Lecha Poznań

Adam Nawałka przejął zespół Lecha Poznań w listopadzie ubiegłego roku. W 11 meczach ligowych pod jego wodzą, Kolejorz odniósł 5 zwycięstw, 5 porażek i 1 remis. W rundzie wiosennej, Lech Poznań wygrał tylko dwa z siedmiu spotkań. Razem z Adamem Nawałką, drużynę z Poznania opuszczają także jego najbliżsi współpracownicy.

RadioZET.pl/lechpoznan.pl, Twitter/MW