Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Adam Nawałka trenerem Legii? Prezes Mioduski zabrał głos

01.08.2018 09:18
sport

O tym, że Adam Nawałka zostanie trenerem Legii Warszawa, mówi się od dawna. Głos w sprawie zatrudnienia byłego selekcjonera reprezentacji Polski zabrał wreszcie prezes klubu ze stolicy Polski, Dariusz Mioduski.

Adam Nawałka fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wydawało się, że odpadnięcie Legii już w 2. rundzie eliminacji przeleje czarę goryczy i przekona prezesa Mioduskiego do podjęcia decyzji o zwolnieniu obecnego trenera, Deana Klafurica. Po meczu ze Spartkaiem Trnava, w wywiadzie dla TVP, przyznał jednak, że póki co chorwacki szkoleniowiec pozostanie na stanowisku. - Tym, czego potrzebujemy, jest swego rodzaju stabilizacja - powiedział.

Legia zatrudni trenera Adama Nawałkę?

Zapytany został też o spekulacje dotyczące zatrudnienia byłego selekcjonera reprezentacji Polski. - Szanuję trenera Adama Nawałkę, ale na dziś nie ma tematu zatrudnienia go w Legii - stwierdził.

Koszmarny bilans polskich drużyn w eliminacjach Ligi Mistrzów

Mistrz Polski w tym sezonie nie zagra w Lidze Mistrzów, ale wciąż ma szanse na awans do fazy grupowej Ligi Europy. W 3. rundzie eliminacji Legia zagra ze zwycięzca pary F91 Dudelange (Luksembrug) - Drita (Kosowo). Pierwszy mecz odbędzie się 9 sierpnia.

RadioZET.pl/AN

Oceń