Adam Nawałka trenerem Legii? Prezes Mioduski zabrał głos

Andreas Nicolaides
01.08.2018 09:18
Adam Nawałka
fot. PAP/EPA

O tym, że Adam Nawałka zostanie trenerem Legii Warszawa, mówi się od dawna. Głos w sprawie zatrudnienia byłego selekcjonera reprezentacji Polski zabrał wreszcie prezes klubu ze stolicy Polski, Dariusz Mioduski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wydawało się, że odpadnięcie Legii już w 2. rundzie eliminacji przeleje czarę goryczy i przekona prezesa Mioduskiego do podjęcia decyzji o zwolnieniu obecnego trenera, Deana Klafurica. Po meczu ze Spartkaiem Trnava, w wywiadzie dla TVP, przyznał jednak, że póki co chorwacki szkoleniowiec pozostanie na stanowisku. - Tym, czego potrzebujemy, jest swego rodzaju stabilizacja - powiedział.

Legia zatrudni trenera Adama Nawałkę?

Zapytany został też o spekulacje dotyczące zatrudnienia byłego selekcjonera reprezentacji Polski. - Szanuję trenera Adama Nawałkę, ale na dziś nie ma tematu zatrudnienia go w Legii - stwierdził.

Koszmarny bilans polskich drużyn w eliminacjach Ligi Mistrzów

Mistrz Polski w tym sezonie nie zagra w Lidze Mistrzów, ale wciąż ma szanse na awans do fazy grupowej Ligi Europy. W 3. rundzie eliminacji Legia zagra ze zwycięzca pary F91 Dudelange (Luksembrug) - Drita (Kosowo). Pierwszy mecz odbędzie się 9 sierpnia.

RadioZET.pl/AN