Adam Nawałka nowym trenerem Legii? Z reprezentacji może odejść już po MŚ

Andreas Nicolaides
05.04.2018 11:25
Adam Nawałka
fot. PAP/EPA

Adam Nawałka zostanie nowym trenerem Legii Warszawa? Zaskakującą informację podał Marcin Feddek, dziennikarz Polsatu Sport. Selekcjoner reprezentacji Polski miałby trafić na Łazienkowską po zakończeniu MŚ 2018.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Adam Nawałka trenerem Legii Warszawa?

- Z dobrego źródła usłyszałem ostatnio rzecz, która bardzo mnie zaskoczyła. Podobno po zakończeniu mistrzostw świata 2018 trenerem Legii może zostać Adam Nawałka - powiedział Feddek na antenie Polsatu Sport.

Dariusz Dziekanowski, były piłkarz Legii Warszawa, przypomniał jednak, że marzeniem Nawałki jest praca we Włoszech. Tu niektórzy doszukują się związku ze Zbigniewem Bonkiem, który ma "dobre kontakty" w wielu klubach Serie A i mógłby pomóc selekcjonerowi, rekomendując go kilku zespołom.

Adam Nawałka odejdzie z reprezentacji po MŚ 2018

Kontrakt Adama Nawałki z Polskim Związkiem Piłki Nożnej wygasa po zakończeniu MŚ. Gdyby więc selekcjoner zdecydował się zmienić pracodawcę, ten nie musiałby płacić PZPN odszkodowania.

Trenerem Legii Warszawa jest obecnie Romeo Jozak, ale wyniki osiągane przez zespół pod jego wodzą nie są satysfakcjonujące. Legia zajmuje dopiero 3. miejsce w lidze. W 29 meczach Ekstraklasy zanotowała aż 10 porażek.

RaidoZET.pl/AN