AC Milan - Lazio Rzym: gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA, ONLINE]

Paweł Żurek
22.04.2019 20:00
AC Milan - Lazio Rzym: gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA, ONLINE]
fot. R4924_italyphotopress/IPP/REPORTER/East News

Gdzie obejrzeć mecz AC Milan - Lazio Rzym? Na żywo mecz rywali z Serie A będzie transmitowany online i w telewizji. Podajemy szczegółowe informacje na temat tego gdzie i kiedy obejrzeć spotkanie drużyny Krzysztofa Piątka i ekipy z Rzymu.

AC Milan - Lazio Rzym 24.04.2019: gdzie obejrzeć mecz pucharu Włoch?  O której godzinie rozpocznie się transmisja spotkania drużyn Krzysztofa Piątka i Sergieja Milinkovica Savica? Już we wtorek, 24 kwietnia, czeka nas drugi półfinał pucharu Włoch: AC Milan - Lazio Rzym. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0. Sprawdźcie jak, gdzie i kiedy obejrzeć spotkanie, którego stawką jest awans do finału Pucharu Włoch?

>> Milan przełamał niemoc. Kessie wyręczył Piątka

>> Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET Sport na Facebooku

AC Milan - Lazio Rzym. Gdzie obejrzeć mecz w TV i Online? [TRANSMISJA]

Mecz AC Milan - Lazio Rzym będzie transmitowany na kanale TVP Sport w telewizji, w internecie i na aplikacji mobilnej TVP. Oprócz tego spotkanie pokażą telewizje zagraniczne: BT Sport 2 , Rai Uno , Sport1 Czechy , Setanta Sports Eurasia + , Sport TV 2 Portugal

Transmisja półfinału Pucharu Włoch rozpocznie się o godzinie 20:05, kiedy ruszy studio przedmeczowe. Pierwszy gwizdek meczy AC Milan - Lazio wybrzmi o godz. 20:40.

>> Serie A: AC Milan zgubił punkty, Krzysztof Piątek bez gola

AC Milan - Lazio Rzym: godzina. O której jest mecz?

Mecz AC Milan - Lazio Rzym rozpocznie się o godzinie 20:40 na stadionie San Siro w Mediolanie.  

Zagłosuj

Czy AC Milan z Krzysztofem Piątkiem w składzie awansuje do finału Pucharu Włoch?

Liczba głosów:

Typy na mecz AC Milan - Lazio Rzym

Według bukmacherów,  faworytem w spotkaniu AC Milan - Lazio Rzym jest drużyna z Mediolanu. Jednak, według typów, potencjalna przewaga ekipy Krzysztofa Piątka jest nieznaczna. Bukmacherzy niemal tak samo wyceniają zwycięstwo AC Milanu, jak i Lazio.