Zamknij

Nietypowa sytuacja na konferencji. Dziennikarze uratowali olimpijkę

10.02.2022 21:25
Chloe Kim
fot. Twitter screen/USA TODAY

Chloe Kim nie miała sobie równych podczas finału snowboardowego halfpipe'u na zimowych igrzyskach olimpijskich w Pekinie. W trakcie konferencji Amerykanka poprosiła o nietypową przysługę. Reakcja dziennikarzy była błyskawiczna.

Chloe Kim to niesamowity talent w snowboardzie. 21-latka po raz kolejny była nie do zatrzymania podczas swojej koronnej konkurencji, czyli halfpipe'u i wywalczyła złoto. Amerykanka słynie jednak nie tylko z ogromnych umiejętności na desce, ale również z tego, że często bywa głodna.

Podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu Kim zdobyła swój pierwszy złoty krążek, chociaż nie omieszkała wspomnieć w mediach społecznościowych o swoim głodzie podczas kwalifikacji.

Chloe Kim miała nietypową prośbę podczas konferencji

Sytuacja powtórzyła się również podczas imprezy w Chinach, ale tym razem na konferencji prasowej. - Nie ma ktoś jakichś przekąsek? Jest pora lunchu - zapytała wśród dziennikarzy i obecnych na sali.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Najpierw na pomoc przyszli dziennikarze, którzy poczęstowali złotą medalistkę batonem, później interweniowali również wolontariusze.

RadioZET.pl