Zamknij

Paweł Fajdek wziął ślub i... spotkał się z krytyką: "To bezczelne i chamskie"

23.11.2021 17:59
Paweł Fajdek
fot. MARZENA BUGALA-ASTASZOW POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Paweł Fajdek zalegalizował swój wieloletni związek z Sandrą Cichocką. Okazuje się, że brążowy medalista olimpijski w Tokio w rzucie młotem miał dwie ceremonii zaślubin - w piątek w Urzędzie Stanu Cywilnego i w niedzielę na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Paweł Fajdek wziął ślub z Sandrą Cichocką. Uroczystość odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie - informowano w niedzielę i w poniedziałek w mediach. We wtorek sportowiec postanowił odnieść się do nieprzychylnych komentarzy, bo i takie się w tej sytuacji pojawiły, oraz uściślić pewne fakty.

"Moi Drodzy, w związku z informacją na temat mojego ślubu, która obiegła media, pragnę potwierdzić, że formalnie zawarłem związek małżeński w piątek we Wrocławiu, ponieważ zależało nam na tym , by to właśnie Pan Henryk z Wrocławia był urzędnikiem, który udzieli nam ślubu" - napisał czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem.

Paweł Fajdek wziął ślub na Stadionie Śląskim?

Brązowy medalista olimpijski z Tokio przypomniał, że urzędy w weekend są zamknięte, a niedzielna uroczystość w Chorzowie miała charakter sentymentalny. "Mając na uwadze swój sentyment do Stadionu Śląskiego i magię tego miejsca oraz marzenia z dzieciństwa, postanowiłem powtórzyć tę ceremonię w niedzielę oraz odbyć uroczystość w większym gronie bliskich mi osób na jego terenie" - podkreślił. Jednocześnie zwrócił uwagę, że zarzucanie mu manipulacji jest nie na miejscu.

"Wydaje mi się, że nie muszę się nikomu tłumaczyć z tego, jak wygląda moje życie prywatne, a zarzucanie komukolwiek kłamstwa czy manipulacji jest bezczelne i chamskie" - dodał sportowiec.

Pawłowi Fajdkowi i Sandrze Cichockiej życzymy wszystkiego najlepszego na... nie tyle nowej, co formalnej drodze życia. Para zna się bowiem od dzieciństwa i jest ze sobą od wielu lat.

RadioZET.pl