Rozpłakana Ewa Swoboda nie wytrzymała przed kamerą: Mam dość [WIDEO]

Maciej Walasek
15.07.2018 10:49
Ewa Swoboda
fot. kadr z wideo

Ewa Swoboda była piąta w biegu na 100 metrów podczas Pucharu Świata w lekkiej atletyce w Londynie. Po zawodach polska zawodniczka była rozczarowana.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Ewa Swoboda zajęła piąte miejsce w biegu na 100 metrów. Polka uzyskała czas 11,28 s i była rozczarowana swoim wynikiem. Po zawodach zawodniczka nie wytrzymała emocji i popłakała się w trakcie wywiadu.

Zobacz także

- Po prostu nie mam już siły. Mam dosyć. Trenerka powiedziała, że na rozgrzewce wyglądałam bardzo dobrze. Też tak się czułam i byłam gotowa na więcej – mówiła Swoboda w wywiadzie dla TVP Sport.

Puchar Świata w Londynie jest przygotowywany z dużym rozmachem. Oprócz puli nagród, która wynosi dwa miliony dolarów, organizatorzy wzięli też na siebie koszty pobytów drużyn. Zwycięska ekipa otrzyma czek w wysokości 450 tys. dol. oraz platynowe trofeum warte… 300 tysięcy funtów. Jak zapewniają organizatorzy jest to najbardziej wartościowy puchar, o który kiedykolwiek w sporcie walczono. Z kolei każdy lekkoatleta zwycięskiego teamu dostanie także platynowy medal, którego wartość wyceniono na ok. 1500 funtów.

RadioZET.pl/PAP, Twitter/MW