Zamknij

Odważne zdjęcie Święty-Ersetic. Sprowokowała kolegów z kadry

11.10.2022 07:38

Justyna Święty-Ersetic przebywa na Zanzibarze, korzystając z czasu wolnego. W czasie wakacji lekkoatletka zaskoczyła kibiców, publikując odważne zdjęcie. W komentarzach fani nie szczędzili jej komplementów.

Justyna Święty-Ersetic
fot. Aleksandra Szmigiel/REPORTER/East News

Justyna Święty-Ersetic odpoczywa na Zanzibarze, gdzie korzysta z pięknej pogody, regenerując się po ciężkich ostatnich miesiącach. Lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 m ma za sobą trzy duże imprezy w tym sezonie. W HMŚ w Belgradzie startując w sztafecie 4x400 m wywalczyła brązowy medal, a w ME w Monachium srebro. W międzyczasie Polka wzięła udział w MŚ w Eugene, ale razem z resztą zespołu nie przebrnęła eliminacji, a w sztafecie mieszanej zajęła czwarte miejsce.

Odważne zdjęcie Święty-Ersetic na Zanzibarze

Święty-Ersetic udała się na rajskie wakacje, publikując zdjęcie z egzotycznego miejsca. Na fotografii widzimy, jak Polka stając tyłem zapozowała w czarnym bikini. "Podróżować to żyć" - czytamy w opisie.

Post komentowali internauci, a wśród nich nie zabrakło kolegów z kadry. "Będą lajki" - stwierdził Konrad Bukowiecki. "Jak tu konkurować w Instagramy" - dodał Piotr Lisek. "Bieżnia płonie", "rajskie widoki", "Petarda, 1. klasa" - pisali kibice.

loader

RadioZET.pl