Maria Andrejczyk zachwyciła internautów: "Z takim wybiciem leć na TCS!" [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
05.01.2018 18:28
Maria Andrejczyk
fot. Facebook/screen

Czwarta oszczepniczka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Maria Andrejczyk wróciła do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej. Wideo, jakie opublikowała w mediach społecznościowych, wywołało spore poruszenie wśród internautów.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Wiosna coraz bliżej, więc zaczynam skakać" - napisała 21-latka w opisie do filmiku z treningu. Na nagraniu widać, jak wysoko potrafi skakać największa polska sensacja igrzysk w Rio.

Andrejczyk wskoczyła na kilkanaście materaców ułożonych jeden na drugim. Nie wiadomo dokładnie, jaka to była wysokość, ale sądząc po tym, że materace sięgały mniej więcej 2/3 bramki futsalowej (która ma 2 m - przyp. red.), można zakładać, że było to ok. 120-130 cm.

"Z takim wyskokiem to jako atakująca i do kadry", "Wooooow, co tu się zadziało", "Marysia z takim wybiciem to Ty pędź na kwalifikacje do ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni" - pisali zachwyceni internauci.

Maria Andrejczyk miała stracony poprzedni sezon ze względu na kontuzję i operację barku. W tym ma być gotowa do rywalizacji na 100 procent.

RadioZET.pl/KS