Zamknij

Polska lekkoatletka zostanie mamą: "Najwspanialsza nowa przygoda"

13.05.2022 12:26

Marcelina Witek, była mistrzyni Polski w rzucie oszczepem, zostanie mamą. Radosną nowinę przekazała na Instagramie. - Jest to najwspanialsza nowa przygoda, jaką mamy okazję przeżywać - napisała 26-latka.

Marcelina Witek zostanie mamą
fot. Aleksandra Szmigiel/REPORTER/EastNews

Marcelina Witek po pierwszy tytuł mistrzyni Polski w rzucie oszczepem sięgnęła w 2015 roku, mając zaledwie 20 lat. Dwa lata później wywalczyła złoty medal Uniwersjady, brąz młodzieżowych mistrzostw Europy i pojechała na mistrzostwa świata (22. miejsce) w Londynie. Wydawało się, że na długo zdominuje tę konkurencję w kraju. Potem jednak pojawiła się Maria Andrejczyk, a zawodniczka ze Słupska zmagała się z kontuzjami, po których do dziś nie wróciła do dawnej dyspozycji.

Teraz o powrót będzie jej jeszcze trudniej. Na razie czeka ją dłuższa przerwa, ale tym razem jest ona spowodowana radosną nowiną. Lekkoatletka na Instagramie ogłosiła, że wkrótce zostanie mamą.

Marcelina Witek spodziewa się dziecka

"Moja zmniejszona aktywność na profilu jest związana z rosnącym we mnie cudem. Jest to najwspanialsza nowa przygoda, jaką mamy okazję przeżywać" - napisała Witek. Opublikowała przy tym zdjęcie USG.

We wrześniu ubiegłego roku Marcelina Witek wzięła ślub z Patrykiem Konofałem.

RadioZET.pl/Instagram