Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lekkoatletyczne MŚ: Kiedy startują Polacy? [PROGRAM MISTRZOSTW]

03.08.2017 15:00
xxx sport

MŚ w lekkoatletyce - program, terminarz. Kiedy startują Polacy? Wszystkie konkurencje lekkoatletycznych MŚ dzień po dniu.

Anita Włodarczyk fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Program 16. lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie z uwzględnieniem startów Polaków i według czasu polskiego (przydział do grup eliminacyjnych nastąpi po konferencjach technicznych):

piątek, 4 sierpnia
-------------------
20.00 - 100 m mężczyzn, preliminacje                   
20.20 - dysk mężczyzn, eliminacje grupa A (ew. Piotr Małachowski, Robert Urbanek)                   
20.30 - w dal mężczyzn, eliminacje (Tomasz Jaszczuk)
20.35 - 1500 m kobiet, eliminacje (Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui)                 
20.45 - tyczka kobiet, eliminacje
21.20 - 100 m mężczyzn, eliminacje                     
21.45 - dysk mężczyzn, eliminacje grupa B (ew. Małachowski, Urbanek)         
22.20 - 10 000 m mężczyzn, FINAŁ

sobota, 5 sierpnia
------------------
11.00 - kula mężczyzn, eliminacje (Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk, Jakub Szyszkowski)                 
11.05 - 100 m ppł, siedmiobój           
11.35 - młot kobiet, eliminacje grupa A (ew. Anita Włodarczyk, Malwina Kopron, Joanna Fiodorow)                    
11.45 - 400 m mężczyzn, eliminacje (Rafał Omelko)                     
12.00 - trójskok kobiet, eliminacje (Anna Jagaciak-Michalska)                   
12.30 - wzwyż, siedmiobój                    
12.45 - 100 m kobiet, eliminacje (Ewa Swoboda)
13.05 - młot kobiet, eliminacje grupa B (ew. Anita Włodarczyk, Malwina Kopron, Joanna Fiodorow)                    
13.45 - 800 m mężczyzn, eliminacje (Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
20.00 - kula, siedmiobój
20.05 - 100 m mężczyzn, półfinały
20.25 - dysk mężczyzn, FINAŁ (ew. Małachowski, Urbanek)
20.35 - 1500 m kobiet, półfinały (ew. Cichocka, Ennaoui)
21.05 - w dal mężczyzn, FINAŁ (ew. Jaszczuk)
21.10 - 10 000 m kobiet, FINAŁ
22.00 - 200 m, siedmiobój
22.45 - 100 m mężczyzn, FINAŁ

niedziela, 6 sierpnia
---------------------
11.00 - w dal, siedmiobój                    
11.05 - 3000 m z przeszkodami mężczyzn, eliminacje (Krystian Zalewski)                    
11.40 - tyczka mężczyzn, eliminacje (Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek)                    
11.55 - maraton mężczyzn, FINAŁ                   
12.05 - 400 m ppł mężczyzn, eliminacje (Patryk Dobek)                 
12.45 - oszczep, siedmiobój grupa A                    
12.55 - 400 m kobiet, eliminacje (Justyna Święty, Iga Baumgart, Małgorzata Hołub, Martyna Dąbrowska)                    
14.00 - oszczep, siedmiobój grupa B                    
14.15 - 110 m ppł, eliminacje (Damian Czykier)                   
15.00 - maraton kobiet, FINAŁ (Katarzyna Kowalska, Izabela Trzaskalska)
20.00 - tyczka kobiet, FINAŁ            
20.05 - oszczep kobiet, eliminacje grupa A (ew. Marcelina Witek)                     
20.10 - 100 m kobiet, półfinały (ew. Swoboda)                    
20.40 - 400 m mężczyzn, półfinały (ew. Omelko)                   
21.10 - 110 m ppł, półfinały (ew. Czykier)                  
21.30 - oszczep kobiet, eliminacje grupa B                  
21.35 - kula mężczyzn, FINAŁ (ew. Bukowiecki, Haratyk, Szyszkowski)                  
21.40 - 800 m, siedmiobój                    
22.15 - 800 m mężczyzn, półfinały (ew. Kszczot, Lewandowski, Rozmys)                 
22.50 - 100 m kobiet, FINAŁ (ew. Swoboda)

poniedziałek, 7 sierpnia
------------------------
19.30 - 200 m mężczyzn, eliminacje                
19.35 - trójskok mężczyzn, eliminacje                  
20.00 - młot kobiet, FINAŁ (ew. Włodarczyk, Kopron, Fiodrow)                    
20.30 - 400 m ppł kobiet, eliminacje (Joanna Linkiewicz)                   
21.20 - 400 m ppł mężczyzn, półfinały (ew. Dobek)                     
21.25 - trójskok kobiet, FINAŁ (ew. Jagaciak-Michalska)                    
21.55 - 400 m kobiet, półfinały (ew. Baumgart, Święty, Hołub, Dąbrowska)                  
22.30 - 110 m ppł, FINAŁ (ew. Czykier)                 
22.50 - 1500 m kobiet, FINAŁ (ew. Cichocka, Ennaoui)

wtorek, 8 sierpnia
------------------
20.20 - oszczep kobiet, FINAŁ (ew. Witek)              
20.30 - 200 m kobiet, eliminacje (Anna Kiełbasińska)             
20.35 - tyczka mężczyzn, FINAŁ (ew. Wojciechowski, Lisek)                  
21.35 - 400 m ppł, półfinały (ew. Linkiewicz)                    
21.40 - kula kobiet, eliminacje (Paulina Guba, Klaudia Kardiasz)                
22.10 - 3000 m z przeszkodami mężczyzn, FINAŁ (ew. Zalewski)                    
22.35 - 800 m mężczyzn, FINAŁ (ew. Kszczot, Lewandowski, Rozmys)                     
22.50 - 400 m mężczyzn, FINAŁ (ew. Omelko)

środa, 9 sierpnia
-----------------
20.05 - 3000 m z przeszkodami kobiet, eliminacje                 
20.10 - w dal kobiet, eliminacje                  
20.20 - młot mężczyzn, eliminacje grupa A (ew. Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)            
21.05 - 5000 m mężczyzn, eliminacje                    
21.25 - kula kobiet, FINAŁ (ew. Guba, Kardasz)                   
21.50 - młot mężczyzn, eliminacje grupa B (ew. Fajdek, Nowicki )
21.55 - 200 m mężczyzn, półfinały                 
22.30 - 400 m ppł mężczyn, FINAŁ (ew. Dobek)                     
22.50 - 400 m kobiet, FINAŁ (ew. Baumgart, Święty, Hołub, Dąbrowska)

czwartek, 10 sierpnia
---------------------
19.30 - 5000 m kobiet, eliminacje                 
20.05 - oszczep mężczyzn, eliminacje grupa A (ew. Marcin Krukowski)                  
20.10 - wzwyż kobiet, eliminacje (Kamila Lićwinko)                    
20.25 - 800 m kobiet, eliminacje (Cichocka, Joanna Jóźwik)                 
21.20 - trójskok mężczyzn, FINAŁ                  
21.25 - 1500 m mężczyzn, eliminacje (Rozmys, Lewandowski)                  
21.35 - oszczep mężczyzn, eliminacje grupa B (ew. Krukowski)                    
22.05 - 200 m kobiet, półfinały (ew. Kiełbasińska)                    
22.35 - 400 m ppł kobiet, FINAŁ (ew. Linkiewicz)                 
22.50 - 200 m mężczyzn, FINAŁ

piątek, 11 sierpnia
-------------------
11.00 - 100 m, dziesięciobój                 
11.10 - dysk kobiet, eliminacje grupa A                     
11.45 - 100 m ppł kobiet, eliminacje                   
12.05 - w dal, dziesięciobój                 
12.15 - wzwyż mężczyzn, eliminacje (Sylwester Bednarek)                    
12.35 - dysk kobiet, eliminacje grupa B                
13.55 - kula, dziesięciobój
18.00 - wzwyż, dziesięciobój            
20.05 - 100 m ppł kobiet, półfinały                    
20.10 - w dal kobiet, FINAŁ                  
20.35 - 800 m kobiet, półfinały (ew. Cichocka, Jóźwik)                     
21.10 - 1500 m mężczyzn, pófinały (ew. Rozmys, Lewandowski)                     
21.30 - młot mężczyzn, FINAŁ (ew. Fajdek, Nowicki)                    
21.45 - 400 m, dziesięciobój                 
22.25 - 3000 m z przeszkodami kobiet, FINAŁ                 
22.50 - 200 m kobiet, FINAŁ (ew. Kiełbasińska)

sobota, 12 sierpnia
-------------------
11.00 - 110 m ppł, dziesięciobój                  
11.35 - 4x100 m kobiet, eliminacje                     
11.55 - 4x100 m mężczyzn, eliminacje                   
12.00 - dysk, dziesięciobój grupa A                    
12.20 - 4x400 m kobiet, eliminacje (Święty, Baumgart, Dąbrowska, Hołub, Aleksandra Gaworska, Patrycja Wyciszkiewicz)                     
12.50 - 4x400 m mężczyzn, eliminacje (Omelko, Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Łukasz Krawczuk, Tymoteusz Zimny)                
13.20 - dysk, dziesięciobój grupa B                    
15.15 - tyczka, dziesięciobój
18.30 - oszczep, dziesięciobój grupa A                 
19.55 - oszczep, dziesięciobój grupa B                 
20.05 - wzwyż kobiet, FINAŁ (ew. Lićwinko)                  
21.05 - 100 m ppł kobiet, FINAŁ                   
21.15 - oszczep mężczyzn, FINAŁ (ew. Krukowski)                  
21.20 - 5000 m mężczyzn, FINAŁ               
21.45 - 1500 m dziesięciobój, FINAŁ                    
22.30 - 4x100 m kobiet, FINAŁ                
22.50 - 4x100 m mężczyzn, FINAŁ

niedziela, 13 sierpnia
----------------------
 8.45 - 50 km chodu mężczyzn, FINAŁ (Rafał Augustyn, Adrian Błocki, Rafał Fedaczyński)                   
 8.45 - 50 km chodu kobiet, FINAŁ                 
13.20 - 20 km chodu kobiet, FINAŁ                 
15.20 - 20 km chodu mężczyzn, FINAŁ (Artur Brzozowski, Damian Błocki, Jakub Jelonek)
20.00 - wzwyż mężczyzn, FINAŁ (ew. Bednarek)                
20.10 - dysk kobiet, FINAŁ                   
20.35 - 5000 m kobiet, FINAŁ                 
21.10 - 800 m kobiet, FINAŁ (ew. Cichocka, Jóźwik)                    
21.30 - 1500 m mężczyzn, FINAŁ (ew. Rozmys, Lewandowski)                   
21.55 - 4x400 m kobiet, FINAŁ (ew. Święty, Baumgart, Dąbrowska, Hołub, Gaworska, Wyciszkiewicz)
22.15 - 4x400 m mężczyzn, FINAŁ (Omelko, Duszyński, Kowaluk, Krawczuk, Zimny)

RadioZET.pl/PAP/AN

Oceń