Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kibice wściekli na realizatora transmisji. Nie pokazał walki o brąz polskiej sztafety [WIDEO]

14.08.2017 11:02
sport

Kiedy reprezentantki Polski walczyły z Francuzkami i Nigeryjkami o medal mistrzostw świata w sztafecie 4x400 m, realizator transmisji skupił się na pokazywaniu... linii mety. Telewidzowie przegapili więc znakomity finisz Justyny Święty.

Justyna Święty fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Biało-czerwone w składzie Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Aleksandra Gaworska i Justyna Święty osiągnęły największy sukces w karierze sięgając po brązowy krążek MŚ w Londynie. Niestety na wysokości zadania nie stanął realizator, który zamiast szybko przenieść się na ostatnie metry, uwagę widzów zogniskował na pustej bieżni.

Sztafetę z ogromną przewagą nad resztą stawki wygrały Amerykanki. Kamera przez chwilę pozostała jeszcze na finiszującej Phyllis Francis, a potem kibice na całym świecie mogli zobaczyć... bieżnię ustawioną na wysokości linii mety. W tej sytuacji walkę o srebrny i brązowy krążek mogli obejrzeć jedynie kibice zgromadzeni na stadionie. Telewidzowie zobaczyli jedynie ostatnie metry.

Finalnie Justyna Święty na ostatniej prostej odparła atak Francuzek i Nigeryjek zapewniając sobie i swoim koleżankom brązowe medale.

Bieg można obejrzeć POD TYM LINKIEM.

Na realizatora międzynarodowej transmisji posypały się gromy. Większość komentarzy niestety nie nadaje się do zacytowania.

W Londynie reprezentanci Polski zdobyli osiem krążków: dwa złote, dwa srebrne i cztery brązowe. To dało naszej ekipie 8. miejsce w klasyfikacji medalowej.

RadioZET.pl/KS

Oceń