Zamknij

Kibice wściekli na realizatora transmisji. Nie pokazał walki o brąz polskiej sztafety [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
14.08.2017 11:02
Justyna Święty
fot. PAP/EPA

Kiedy reprezentantki Polski walczyły z Francuzkami i Nigeryjkami o medal mistrzostw świata w sztafecie 4x400 m, realizator transmisji skupił się na pokazywaniu... linii mety. Telewidzowie przegapili więc znakomity finisz Justyny Święty.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Biało-czerwone w składzie Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Aleksandra Gaworska i Justyna Święty osiągnęły największy sukces w karierze sięgając po brązowy krążek MŚ w Londynie. Niestety na wysokości zadania nie stanął realizator, który zamiast szybko przenieść się na ostatnie metry, uwagę widzów zogniskował na pustej bieżni.

Zobacz także

Sztafetę z ogromną przewagą nad resztą stawki wygrały Amerykanki. Kamera przez chwilę pozostała jeszcze na finiszującej Phyllis Francis, a potem kibice na całym świecie mogli zobaczyć... bieżnię ustawioną na wysokości linii mety. W tej sytuacji walkę o srebrny i brązowy krążek mogli obejrzeć jedynie kibice zgromadzeni na stadionie. Telewidzowie zobaczyli jedynie ostatnie metry.

Finalnie Justyna Święty na ostatniej prostej odparła atak Francuzek i Nigeryjek zapewniając sobie i swoim koleżankom brązowe medale.

Bieg można obejrzeć POD TYM LINKIEM.

Na realizatora międzynarodowej transmisji posypały się gromy. Większość komentarzy niestety nie nadaje się do zacytowania.

W Londynie reprezentanci Polski zdobyli osiem krążków: dwa złote, dwa srebrne i cztery brązowe. To dało naszej ekipie 8. miejsce w klasyfikacji medalowej.

RadioZET.pl/KS