Iga Baumgart-Witan w roli modelki. Niesamowita sesja mistrzyni Europy [WIDEO]

17.10.2019 12:04
Iga Baumgart-Witan
fot. Instagram/runningcreatives/screen

Iga Baumgart-Witan w roli modelki. Mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów została bohaterką kalendarza na rok 2020 ukazującego wybitnych polskich lekkoatletów. Zobacz WIDEO z sesji zdjęciowej "Aniołka Matusińskiego"!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po fenomenalnym roku i zdobyciu złotego medalu mistrzostw Europy w sztafecie 4x400 metrów kobiet Iga Baumgart-Witan zakończyła obecny sezon. Srebrna i brązowa medalistka mistrzostw świata zapowiedziała już, że wakacje poświęci głównie na spotkania z rodziną. Mimo to zgodziła się wziąć udział w sesji zdjęciowej do kalendarza na rok 2020 z udziałem wybitnych polskich lekkoatletów.

Iga Baumgart-Witan w roli modelki. Niesamowita sesja Polki [WIDEO]

Autorką projektu "The Calendar 2020" jest Aleksandra Szmigiel, która na swoim instagramowym profilu "runningcreatives" opublikowała nagranie z sesji zdjęciowej "Aniołka Matusińskiego". W opisie posta przyznała, że praca z Polką była dla niej prawdziwą przyjemnością.

"Przedstawiam Wam mój nowy projekt: 'The Calendar 2020', czyli kalendarz na nadchodzący rok z wybitnymi polskimi lekkoatletami. Motywem przewodnim sesji zdjęciowych są barwy biało-czerwone. Poznajcie pierwszą bohaterkę kalendarza, multimedalistkę mistrzostw świata i Europy, niesamowicie waleczną, radosną i pełną dobrej energii - Igę Baumgart-Witan. Praca z nią to czysta frajda i przyjemność. Oto kulisy sesji" - czytamy na koncie "runningcreatives", gdzie zamieszczono wideo z wyjątkową modelką.

Zdjęcia do kalendarza wykonano na stadionie CWZS Zawisza w Bydgoszczy. Partnerem projektu Aleksandry Szmigiel jest między innymi Polski Związek Lekkiej Atletyki (PZLA).

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl