Zamknij

Piękna lekkoatletka otrzymała niemoralną propozycję. Miała zarobić fortunę

15.05.2020 16:41
Darja Kliszyna otrzymała niemoralną propozycję
fot. Sputnik/EAST NEWS

Darja Kliszyna, wicemistrzyni świata, dwukrotna halowa mistrzyni Europy i brązowa medalistka mistrzostw Europy w skoku w dal, zdradziła, że pół roku temu pewien nieznajomy mężczyzna zaproponował jej pracę... luksusowej prostytutki. Oferował jej 200 tysięcy dolarów miesięcznie.

Darja Kliszyna uznawana jest za jedną z najpiękniejszych lekkoatletek świata. Jest Rosjanką, ale od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych i dzięki temu, a także udowodnieniu, że nigdy nie przyjmowała zabronionych substancji, wciąż może startować w międzynarodowych zawodach. Oczywiście nie pod flagą swojej ojczyzny [Rosja jest wykluczona ze względu na aferę dopingową -red.], lecz pod neutralną.

Jej klasa i osiągnięcia sportowe to jedno, ale znacznie częściej mówi się o jej urodzie, która czasami przysparza jej problemów. Na początku swojej kariery Kliszyna wzięła udział w rozbieranej sesji w jednym z rosyjskich magazynów dla mężczyzn. Dziś żałuje tej decyzji. "Lubię swoje ciało, nie mam się czego wstydzić, ale tamta sesja mnie przerosła. (...) Czułam się nieswojo, a to był znak, że to nie jest dla mnie" - przyznała w rozmowie ze sport.ru. Kolejne propozycje odrzucała.

Kliszyna miała być luksusową prostytutką

W wywiadzie Kliszyna podzieliła się także zaskakującym wyznaniem. Nie dalej jak pół roku temu 29-latka otrzymała wiadomość na Instagramie od nieznajomego mężczyzny, który zaproponował jej pracę... luksusowej prostytutki. A dokładniej, miała być jego "panią do towarzystwa".

- Wyobrażacie to sobie? Zaproponował mi świadczenie takich usług. Byłam w szoku. (...) Z reguł nie bywam niegrzeczna, ale stanowczo odrzuciłam jego ofertę. Powiedziałam, że mnie to nie interesuje - wyznała Rosjanka.

Zobacz także

Natarczywy wielbiciel nie pozostawił jednak tej sprawy bez odpowiedzi. - On kontynuował: "Och, proszę, nie odmawiaj, nie znasz szczegółów. Oferuję ci ogromne pieniądze". Powiedział, że zarobię 200 tysięcy dolarów miesięcznie. Odmówiłam - zdradziła.

- Zaczęłam się zastanawiać, czy ja wyglądam na osobę, która mogłaby się na coś takiego zgodzić? - pytała retorycznie.

Darja Kliszyna na igrzyskach

Darja Kliszyna obecnie mieszka w Atlancie i tam przygotowuje się do igrzysk olimpijskich, które zostały przełożone na 2021 rok. Jej debiut w najważniejszej imprezie czterolecia nie był udany, gdyż w Londynie 2016 nie zdołała zakwalifikować się do wąskiego finału. Zajęła 9. miejsce.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl/daily mail/sport.ru/rt.com