Zamknij

Anita Włodarczyk złapała złodzieja. Po wszystkim zwróciła się do policji

Maciej Walasek
10.06.2022 22:24
Anita Włodarczyk
fot. Anita Włodarczyk/Twitter screen

Anita Włodarczyk zabrała głos po próbie kradzieży jej samochodu. "Cudzoziemiec włamał mi się do auta. W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji" - napisała lekkoatletka, która interwencję okupiła kontuzją.

Anita Włodarczyk w piątej nabawiła się kontuzji, która wykluczyła ją z mistrzostw Polski w lekkoatletyce w Suwałkach. Jednak okoliczności doznania urazu są kuriozalne. Trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem była zmuszona ruszyć w pogoń za złodziejem, który próbował ukraść jej samochód.

Po kilku godzinach głos zabrała sama zainteresowana, przekazując więcej szczegółów. Okazało się, że na Włodarczyk nie ma siły także poza zawodami. Czterokrotna mistrzyni świata poradziła sobie z przestępcą, ale interwencję okupiła urazem mięśnia. W związku z tym w poniedziałek czeka ją operacja.

Anita Włodarczyk złapała złodzieja. "Oberwało się sprawcy"

"Cudzoziemiec włamał mi się do auta. W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji. Niestety okupiłam to urazem mięśnia. Kontuzja zdiagnozowana. Operacja w poniedziałek. Dziękuję policji za szybką interwencję. Po karierze chyba walki MMA, bo oberwało się sprawcy" - czytamy w poście na Twitterze.

Wobec zdarzenia pojawiły się wątpliwości co do startu Anity Włodarczyk w MŚ w lekkoatletyce. Przypomnijmy, że czempionat odbędzie się w dniach 15-24 lipca w stanie Oregon, w miastach Eugene i Portland, na zachodnim wybrzeżu USA.

RadioZET.pl