Anita Włodarczyk zaprosiła na wywiad w TVP. "Nie włączę nawet dla Pani"

Krzysztof Sobczak
27.12.2017 14:22
Anita Włodarczyk i Krzysztof Ziemiec
fot. Facebook/Anita Włodarczyk

"Dziś przed 20:00 będzie świąteczno-sportowo w studio Wiadomości TVP1" - tymi słowami Anita Włodarczyk zaprosiła kibiców na wywiad w Telewizji Polskiej. Pozornie niewinna zapowiedź spotkała się z falą krytyki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Tegoroczna mistrzyni świata z Londynu była gościem Krzysztofa Ziemca w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Zaproszenie wysłane w stronę kibiców zamieściła w opisie do zdjęcia z prezenterem TVP. Ich reakcja była jednak dość zaskakująca.

Zobacz także

"Przepraszam, ale na TVP nawet dla Pani nie dam rady przełączyć", "To nie moja bajka i nie moją bajką jest ta telewizja", "Pani Anitko, tylko nie tam" - tak brzmi większość opinii zamieszczonych pod fotografią. Znaleźli się oczywiście także obrońcy. "Z większości komentarzy pod tym postem można wnioskować, że rzut młotem też ma swoich kiboli" - można przeczytać.

Podczas rozmowy poruszono m.in. temat świąt oraz planów na przyszłość. - Chcę postawić kropkę nad „i” – marzę o zdobyciu kolejnego, trzeciego złotego medalu olimpijskiego i o pobiciu rekordu świata - przyznała Anita Włodarczyk.

Polska zawodniczka w ostatnich latach całkowicie zdominowała rywalizację w rzucie młotem. Jest niepokonana od 2,5 roku, a w zdobyciu złotego medalu mistrzostw świata w Londynie nie przeszkodziła jej nawet kontuzja palca.

RadioZET.pl/TVP Info/KS