Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weekend pod znakiem wygranych CST 7R MTB Team

11.06.2019 11:00
sport

Miniony weekend był dla CST 7R MTB Team niezwykle aktywny pod względem ilości startów! Było naprawdę gorąco!

Weekend pod znakiem wygranych CST 7R MTB Team fot. cst7rteam.pl/Przemek Kita

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zawodnicy stanęli do walki w aż czterech różnych dyscyplinach rowerowych: wyścigu szosowym, maratonie MTB, w pumptrack-u, a nawet w tak spektakularnej dyscyplinie jak downmall. Tak szeroki wachlarz odmian kolarstwa może stanowić wyzwanie, ale nie dla CST 7R MTB Teamu, bo z każdego z tych frontów wróciliśmy z sukcesami!

Dobrą passę dla rozpoczął Karol Rożek w MTB Marathon Malevil CUP UCI Mountain Bike Marathon w Czechach. W silnie obstawianej imprezie, na którą zjechali się maratończycy górscy z całego świata, wywalczył 7. miejsce na królewskim dystansie. To duży sukces Karola oraz najlepszy wynik wśród polskich zawodników!

Gustaw Dądela, człowiek od antygrawitacji, dopisał do listy wygranych w ten weekend zawodów 2. miejsce w imprezie pumptrack-owej „Nie pompujesz – nie jedziesz” w nowej Soli oraz 1. miejsce w Doka Downhill City Tour Mall Edition w Warszawie. To robi wrażenie!

Kropkę nad „i” na zakończenie jakże owocnego weekendu postawił Karol Kucięba stając na podium 3-etapowego wyścigu szosowego Nowy Targ Road Challenge. Po trudach trzydniowych zmagań na małopolskich drogach wywalczył 3. miejsce w kategorii M2.

RadioZET.pl/CST 7R MTB Team

Oceń