Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

F1: Robert Kubica czeka na testy. Czy będzie można je obejrzeć w TV?

02.08.2017 08:00
sport

Podczas gdy kierowcy F1 rozpoczynają weekend wyścigowy, Robert Kubica przygotowuje się do testów, które odbędą się 2 sierpnia na torze Hungaroring na Węgrzech. Dla Polaka będzie to pierwszy sprawdzian w najnowszym bolidzie.

F1: Robert Kubica czeka na testy. Czy będzie można je obejrzeć w TV? fot. Facebook/Renault Sport F1
Zagłosuj

Czy Robert Kubica wróci do F1?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W dwóch poprzednich testach - w Hiszpanii i we Francji - Polak miał do dyspozycji bolid z 2012 roku. Były to nieoficjalne jazdy, dlatego team Renault nie mógł mu powierzyć tegorocznego samochodu. Teraz krakowianin wreszcie zasiądzie za kierownicą RS17.

Transmisji nie będzie

Niestety nie mamy dobrych wieści dla kibiców. Stacje telewizyjne nie mają w zwyczaju pokazywać testów Formuły 1 i nie inaczej będzie tym razem. Nawet ogromne zainteresowanie powrotem Roberta Kubicy do królowej motorsportu tego podejścia nie zmieniło.

Pozostaje nam więc liczyć jedynie na nagrania, które zapewne trafią do mediów społecznościowych za pośrednictwem dziennikarzy, którzy na żywo będą obserwować zmagania, oraz na uprzejmość Renault, które niekiedy publikuje filmiki. Warto śledzić zatem profil francuskiej stajni na Twitterze lub na Facebooku (Renault Sport F1).

Bilety na testy

Jeśli ktoś chce przyjrzeć się poczynaniom Kubicy z bliska, może zakupić bilet, który kosztuje zaledwie 70 zł. Można je nabyć za pośrednictwem TEJ STRONY.

Na testy wstęp mają także osoby, które kupiły wejściówki na weekend wyścigowy.

RadioZET.pl/KS

Oceń