Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Kubica na testach Williamsa na torze Hungaroring

17.10.2017 09:20
sport

Robert Kubica i we wtorek i środę odbędzie testy na węgierskim torze Hungaroring. Gdzie obejrzeć? Czy można śledzić wyniki testów na żywo w TV i online stream? Niestety nie mamy dobrych wiadomości.

Robert Kubica fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wraz z Kubicą testy odbywa Brytyjczyk Paul di Resta.

Obaj nie są jednak jedynymi kierowcami, którzy mają szansę podpisać kontrakt na sezon 2018. Wśród nich jest nadal Felipe Massa, który w poniedziałek ponownie zadeklarował, że jest gotowy pozostać w zespole na kolejny sezon.

Dyrektor techniczny Williamsa Paddy Lowe w jednym z wywiadów powiedział nawet, że - jego zdaniem - zespół popełni poważny błąd, jeżeli w jego miejsce zatrudni innego kierowcę. Poproszony o ocenę swoich tegorocznych startów (na cztery wyścigi przed końcem sezonu Massa jest na 10. miejscu w klasyfikacji generalnej) przyznał, że jest z nich zadowolony.

Pewnym przedłużenia kontraktu na 2018 rok jest natomiast Kanadyjczyk Lance Stroll, który w 2017 debiutował w F1 i w klasyfikacji plasuje się na 12. pozycji.

Testy Kubicy na Hungaroring - Transmisja na żywo online

Niestety żadna telewizja nie przeprowadzi transmisji na żywo z testów Roberta Kubicy na torze Hungaroring. Pozostaje czekać na doniesienia dziennikarzy obecnych na miejscu lub oficjalne komunikaty zespołu Williamsa.

RadioZET.pl/PAP/AN

Oceń