Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Trener personalny skatował swoją dziewczynę? Internauci już go osądzili

10.04.2018 12:36
sport

Nie milkną echa rzekomego pobicia Katarzyny Dziedzic przez znanego w Trójmieście trenera personalnego oraz instruktora krav magi Miłosza P. W internecie trwa słowny lincz na 36-latku.

Miłosz P. zatrzymany fot. KMP w Gdańsku

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Profile Miłosza P. w mediach społecznościowych obserwuje ok. 30 tys. osób. Od kilku dni mężczyzna milczy, ale po tym, co stało się w sobotę wieczorem oraz doniesieniach medialnych o pobiciu swojej partnerki, pod każdym jego starszym postem pojawiają się nowe komentarze nawiązującego do tego zdarzenia. Większość z nich nie nadaje się do cytowania, gdyż zawierają groźby i wyzwiska.

"Damski bokser, straciłeś miano mężczyzny uderzając kobietę", "Mniej niż zero", "Który normalny facet bije kobietę?", "Jesteś nikim", "Robi formę na biciu kobiet" - to tylko nieliczne wpisy, których pełno na profilach Miłosza P.

"Mam nadzieję, że karma do niego wróci", "Totalne zero", "Jak można podnieść rękę na kobietę?" - a to już wpisy z naszego fanpage'a.

Klientki rezygnują z usług Miłosza P.

Miłoszowi P. systematycznie przybywa komentarzy, a ubywa obserwujących. Internauci, choć nie było jeszcze rozprawy, już go osądzili i wydali wyrok. Podobnie czynią jego klientki.

Przed kilkoma dniami trener pochwalił się, że do jego grupy dołączyła nowa dziewczyna, także Kasia. Po ujawnieniu pobicia kobieta szybko zrezygnowała z usług Miłosza P.

Miłosz P. skatował Katarzynę Dziedzic?

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Gdańsku. Katarzyna Dziedzic sama poinformowała o pobiciu, którego sprawcą miał być jej partner, Miłosz P. Kobieta opublikowała również zdjęcia oraz wyniki obdukcji mające świadczyć o winie znanego w Trójmieście trenera personalnego.

W niedzielę policja przekazała, że mężczyzna został zatrzymany. Za pobicie grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

RadioZET.pl/Facebook/KS

Oceń