Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polscy sportowcy na ZDJĘCIACH ze swoimi mamami. Kapitalna fotografia Pazdana

26.05.2019 19:02
sport

Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, Martyna Grajber czy Iga Baumgart-Witan podzielili się zdjęciami ze swoimi mamami. Wszystko to oczywiście ze względu na przypadający 26 maja Dzień Matki. Wyjątkową archiwalną fotografię opublikował także Michał Pazdan.

Robert Lewandowski na zdjęciu z mamami fot. Instagram/Robert Lewandowski

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pazdan, do niedawna piłkarz Legii Warszawa, a obecnie tureckiego Ankaragucu, wstawił na swój profil na Instagramie zdjęcie z mamą z lat dziecięcych. Okazuje się, że on także miał kiedyś włosy...

- Nasze piękne, kochające, troskliwe i mądre Mamy. Dziękujemy Wam za to, jakie jesteście i jak nas wychowałyście. Kochamy was - napisał Robert Lewandowski także w imieniu swojej żony Anny. Piłkarz pochwalił się zdjęciem zarówno z mamą, jak i z teściową.

Dzień Matki 2019: Sportowcy publikują zdjęcia z mamami

Martyna Grajber, reprezentantka Polski w siatkówce, która aktualnie przygotowuje się do drugiego turnieju Ligi Narodów w Apeldoorn, fotografię z mamą podpisała cytatem z książki "Razem będzie lepiej" Jojo Moyes: "Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie".

Zdjęcia ze swoimi mamami opublikowały także "Aniołki Matusińskiego", członkinie złotej sztafety 4x400 m Małgorzata Hołub-Kowalik i Iga Baumgart-Witan. Podobne fotografie odnajdziemy na profilach Karoliny Kowalkiewicz, Konrada Bukowieckiego czy Kamila Grosickiego.

Wyjątkowe nagranie z Dnia Matki opublikował także Wojciech Szczęsny.

RadioZET.pl/KS

Oceń