Zamknij

Opisz swoją pasję do sportu i wygraj 10 000 złotych od AQUAPHOR

Opisz swoją pasję do sportu i wygraj 10 000 złotych od AQUAPHOR
fot. ---

Sport to twoja pasja, ale brakuje ci finansowego wsparcia? Teraz możesz je mieć! Bądź #wswoimżywiole! i zdobądź stypendium w wysokości 10 000 złotych. Dzięki AQUAPHOR wreszcie możesz zyskać środki i zainwestować w to, czemu codziennie tak chętnie się poświęcasz.

Pasja do sportu jest najważniejsza, ale o wiele łatwiej ją realizować mając finansowe zaplecze. Nie każdy może sobie jednak pozwolić na drogi sprzęt czy suplementację. Tu z pomocą przychodzi AQUAPHOR, który chce wesprzeć młodych sportowców. Jako producent filtrów do wody, angażując się w akcję „W swoim żywiole”, nie zapomniał o odpowiednich ambasadorach. Zgodnie ze swoją dewizą, jakoby jakość wody była jakością życia, postawił na ludzi, którzy doskonale wiedzą, czym jest sport i jak ważna jest woda – mistrzynię olimpijską w pływaniu Otylię Jędrzejczak i człowieka, który trzykrotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki, Aleksandra Dobę.

Program pod patronatem AQUAPHOR kierowany jest do młodych sportowców, którzy marzą o rozwoju swojego talentu i potrzebują finansowego wsparcia.

Jak wziąć udział w akcji AQUAPHOR „W swoim żywiole” i wygrać stypendium?

Aby ubiegać się o jedno z dziesięciu stypendiów w wysokości 10 000 złotych, należy opisać swoją pasję i wysłać zgłoszenie poprzez rejestrację na stronie https://www.wswoimzywiole.edu.pl/.

Stypendiami nagrodzone zostaną zgłoszenia wybrane przez kapitułę, w skład której wchodzą ambasadorzy: Otylia Jędrzejczak i Aleksander Doba. Przyznanych zostanie 10 stypendiów w wysokości 10 000 złotych.

Stypendia wręczone zostaną w połowie grudnia, natomiast zgłoszenia wysyłać można do połowy listopada na https://www.wswoimzywiole.edu.pl/.

- Chcemy mieć wpływ na rozwój i wsparcie młodych talentów sportowych w Polsce. Jako że kojarzymy się bezpośrednio z wodą, chcemy przyciągnąć do siebie w szczególności pasjonatów sportów wodnych, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci również na innych młodych ludzi, którzy chcieliby rozwijać swój talent sportowy, ale nie mają do tego warunków finansowych. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą, zgłoś się do naszego programu - zachęca Marzena Lewandowska, dyrektor marketingu w Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Nie czekaj i już dziś daj szansę swojemu talentowi! Wszystkie szczegóły, regulamin i zasady znajdziesz na stronie: https://www.wswoimzywiole.edu.pl/.  

O AQUAPHOR

Aquaphor Poland sp. z o.o. to oddział międzynarodowej firmy Aquaphor Corporation, prowadzącej zdywersyfikowaną działalność badawczo – produkcyjno - handlową w ponad 60 krajach świata. Założona w 1992 roku firma jest dziś jednym z największych światowych producentów materiałów filtrujących i domowych filtrów do oczyszczania wody, w tym: dzbanków filtrujących, kuchennych filtrów podzlewowych, stacji uzdatniania wody do całego domu, a także zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych do przemysłu.

AQUAPHOR tworzy, rozwija i produkuje coraz to nowocześniejsze urządzenia, które poprawiają jakość spożywanej przez nas wody. Doskonałą jakość produktów AQUAPHOR, ich w pełni ekologiczny skład i efekty w postaci najwyższego stopnia oczyszczania wody potwierdzają wiodące światowe organizacje certyfikujące, a innowacyjne technologie, wykorzystane w produkcji filtrów chroni ponad 130 patentów w różnych krajach świata. Produkty AQUAPHOR przyczyniają się do ochrony środowiska i zmniejszeniem zużycia szkodliwego plastiku pet.

Więcej o firmie: www.aquaphor.pl  

partner aquaphor