Zamknij

WOTORE 5 PPV! Jak wykupić PPV i gdzie oglądać WOTORE 5?

WOTORE 5 PPV! Jak wykupić PPV i gdzie oglądać WOTORE 5?
fot. ---

Gołe pięści, surowa dyscyplina i sportowe zacięcie – WOTORE 5 „Krwawy Spektakl” zbliża się wielkimi krokami. Już 29 kwietnia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się piąta edycja turnieju WOTORE. Jak wykupić PPV WOTORE 5 i gdzie oglądać galę?

WOTORE 5 kontynuuje zmiany zapoczątkowane podczas czwartej odsłony pierwszego w Polsce turnieju na gołe pięści. Organizatorzy stawiają na jeszcze większą widowiskowość walk i unikatową, teatralną oprawę wydarzenia.

Brak podziału na kategorie wagowe, arena o średnicy 9 metrów ograniczająca zawodnikom możliwość wychodzenia poza nią i pojedynki się na dystansie 3 rund (z czego pierwsze dwie trwają 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego) potęgują widowiskowość WOTORE 5. Zawodnicy mogą posługiwać się mieszanymi stylami walki – m.in. stosować wszystkie kopnięcia, nawet gdy przeciwnik znajduje się w parterze, używać łokci czy uderzeń głową – co zapewnia widzom niezapomniane sportowe emocje.

Zawodnicy WOTORE 5

W ośmioosobowym turnieju insirowanym walkami gladiatorów zobaczymy superfighty m.in. main event, w którym zmierzą się pochodzący z Czarnogóry Vaso Bakocevis i polski zawodnik MMA Marcin Wrzosek. Co-main event to drugie już starcie na gołe pięści Bartosza Batry z Michałem „Matrixem” Królikiem – pierwsze z nich wygrał „Matrix” jednogłośną decyzją sędziów.

Ponadto na arenie pojawią się Szymon Szynkiewicz, Paweł „Wiking” Gołębiewski, Dominik Owsiany, Jakub Ozga, Michał „Kornik” Kornacki, Krystian Rosa, Bartosz Kwiatkowski, Robert Maruszak i Raul Joshua Stir.

WOTORE 5 PPV

Gala odbędzie się 29 kwietnia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim i będzie transmitowana wyłącznie w systemie PPV. Transmisja turnieju rozpocznie się o godzinie 20.00.

Zakupu możesz dokonać tutaj, wybierając jeden z dostępnych wariantów transmisji:

  • 27,23 zł – cena za stream podstawowy (Basic)
  • 30,26 zł – cena za stream podstawowy (Basic Ukraina) uwzględniająca darowiznę w wysokości 3,00 zł na rzecz pomocy Ukrainie, która zostanie przekazana zbiórce prowadzonej przez Polską Akcję Humanitarną
  • 34,30 zł – cena za stream premium (Premium)
  • 37,32 zł - cena za stream premium uwzględniająca darowiznę w wysokości 3,00 zł na rzecz pomocy Ukrainie (Premium Ukraina), która zostanie przekazana zbiórce prowadzonej przez Polską Akcję Humanitarną

OGLĄDAJ WOTORE 5 – TUTAJ