Zamknij

Wybory 2020. Justyna Kowalczyk o Andrzeju Dudzie: Ręce opadają

08.07.2020 10:16
Andrzej Duda, Justyna Kowalczyk
fot. PAP

Justyna Kowalczyk jest w gronie sportowców, którzy nie boją się mówić o polityce. Mistrzyni olimpijska zabrała ostatnio głos na temat kontrowersyjnej wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy. - Ręce opadają - napisała na swoim profilu na Twitterze.

Prezydent Andrzej Duda wywołał kontrowersje po tym, jak na antenie TVP powiedział, że nie jest zwolennikiem przymusowych szczepień na koronawirusa i grypę. Jego wypowiedź przytoczył na Twitterze dziennikarz Polsatu, Bartosz Kurek. Na wpis zareagowała Kowalczyk. - Jakoś mnie to nie dziwi - napisała.

Wybory 2020. Justyna Kowalczyk: Ręce opadają

- A mnie zaskoczyła taka otwarta deklaracja: w środku epidemii, w środku dyskusji o szczepionce na COVID19, w momencie, w którym ruchy antyszczepionkowe rosną w siłę, teraz gdy od lat lekarze, ministrowie zdrowia i wszyscy zajmujący się profilaktyką zachorowań mówią o grypie - odpisał Kurek.

Na odpowiedź Kowalczyk nie trzeba było długo czekać. - To wszystko nic, najważniejsze są wybory. Za wszelką cenę. Ręce opadają - stwierdziła.

W drugiej turze wyborów prezydenckich 2020 Andrzej Duda rywalizuje z Rafałem Trzaskowskim. Głosowanie odbędzie się w niedzielę, 12 lipca.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/Twitter/AN

Posłuchaj podcastu